Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el életem első...

Hogy mondjam el életem első igazi rossz jegyét?

Figyelt kérdés
A fizikát sose szerettem,mégis nagyjából bemagoltam.Eddig 3-as kis dolgozatom és egy 4-es témazáróm van.A következő témazáró,nagyon nehéz volt,éreztem,hogy nagyon rossz lesz.Az érzésem beteljesedett,egyes lett..Pedig jó tanuló vagyok,és érteném.Anyáék nagyon szigorúak,és nem merem elmondani :C.Hogy mondjam el?

2013. nov. 22. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Apu, anyu: azt hiszem megöltem valaki!

...

...

...

Á nem, viszont kaptam egy karót, ezért úgy döntöttem, hogy a mekiben fogok dolgozni és nem járom ki az iskolát!

...

...

...

Á nem, kijavítom következő dogánál.

2013. nov. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
94%
Nem fognak megdícsérni, de ha eltitkolod biztos lehetsz benne, hogy büntetést is kapsz. Talán a következő óráig még sumákolhatsz és javíthatsz, mármint ha megtanulod és egész órán jelentkezel, vagy kérd a tanárt, hogy feleltessen mert javítani szeretnél. Mindenkivel megesett már hasonló dolog és mindannyian itt vagyunk, téged sem fognak elzavarni, csak jól leszidnak. Most pedig próbáld pótolni a hiányosságaidat, ha nem érted, kérj segítséget a szüleidtől és ne majrézz.
2013. nov. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

pont így, ahogy leírtad:


"Anyu! A témazáró nagyon nehéz volt, éreztem hogy rossz lesz, és az érzésem beteljesedett, egyes lett. Pedig megpróbáltam megtanulni de nem sikerült, segítség kell, valaki aki elmagyarázza, hogy kijavíthassam a jegyet... Ha megkérem a tanárt biztos megengedi, hogy újra feleljek belőle szóban, vagy valahogy kijavítsam...."

2013. nov. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Nekem is volt már egy-két egyesem, pedig én se vagyok rossz tanuló. Előfordul az ilyen, de szerintem mindenképpen mond meg. Az elsőt én se mondtam meg - mert én is tartottam attól, hogy mit szólnak - hát volt is belőle elég nagy balhé.


A másikat viszont megmondtam, s hát nem örültek neki, kérdezgették, hogy miért lett ilyen rossz, miért nem tanultam. Pedig én is tanultam rá, de nem elég sajnos a bemagolás, mert érteni kellene.

Mondtam, hogy készültem, de nem értem az anyagot, ezért csak beseggeltem. Az lett, hogy el kellett járnom külön tanárhoz.

Nem születik mindenki zseninek, nem tudsz mindent megérteni.

2013. nov. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim is nagyon szigorúak voltak, én sem voltam rossza tanuló, de mivel a hármasért is ferdén néztek, rendszeresen titkoltam a jegyeket.

Ennek mindig csúnya vége lett, mert lelkesen jártak fogadó órákra, ahol ugye mindig kiderült a turpisság....

HOsszú távon mindig jobban bejön az őszinteség, megéri az a pillanatnyi nyűg, amíg elmondod...

Én a fiamat is arra próbálom nevelni, hogy ne titkolózzon, mindenkinek jobb, ha őszinték vagyunk.

37/N

2013. nov. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!