Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért csinája ezt a szerelmem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinája ezt a szerelmem? Lehet hogy pasija van? Kihasznál? Több mint 4 éve élünk együtt gyereket akartunk, egyforma az izlésünk sokmindenben ő is egy rossz kapcsolatba volt előttem és már ugy nézett ki a dolog hogy megvan az igazi NAGY!

Figyelt kérdés
szépen megvoltunk még az elmult napokba is volt olyan hogy egyszerre hivtuk egymást egyszerre irtunk sms-t.2 hete egyszer csak nem jött haza.hivtam nem veszi fel,vagy kinyomja vagy be sincs kapcsolva.aztán egyszer csak jelentkezettés mondta hogy beszéljük meg.átjött beszélgettünk és ugy nézett ki hogy minden ok.még meg is kérdezte hogy mit reggelizzünk majd?aztán mire reggel munkábol hazaértem nem volt otthon.megint.a telefonnal ugyanaz a szitu.aztán pár nap mulva e mailbe jelentkezett hogy meg kellene beszélni a dolgokat,és hogy elment a magzat-ugyanis 7 hetes terhes volt-és mindent sajnál amit velem csinált.megbeszéltük megint állitolag 1 barátnőjénél volt ő adott neki ruhákat meg minden.ami nekem még furcsa hogy én nem tudok senki ilyen közeli ismerőséről hogy ott lehetne heteket nála.igazibol senkijét nem ismerem a családján kivül.pénteken reggel munkábol jött egyből hozzám és megint beszélgettünk és mondta hogy már itt is marad.ez ment is szépen hétfőig.nem vitatkoztunk türelmes voltam.sokat beszéltünk telefonon mert mi éjjszaka dolgozunk tehát még éjjel 2 kor beszéltünk mondta hogy jön értem-mert ő előbb végez-de reggel 5 30 tol megint nem veszi fel.ja és most lenne 2 szabadnapunk amit együtt tölthettünk volna.ez neki uj munkahely még azt se tudom pontosan hogy hol dolgozikhogy megvárjam és beszéljünk.
2009. okt. 13. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hazudik.Van vkije.Én is jártam már így,csak eleinte nem akartam elhinni h tényleg így van.
2009. okt. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

pasija? kihasznál?? egy vetésé után avn, nem elég ez a furcsa viselkedésre?

Türelem! És beszélgessetek, sokat!

2009. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok bogarat ültetni a füledbe, és nyugodtan lepontozhat mindenki, de kérdeznék...

Mi az, hogy négy éve együtt vagytok, de nem mutatott be a barátainak?

Mi az, hogy ennyi ideje együtt vagytok, gyermeket akartok, de nem tudod, hogy hol dolgozik? Dolgozik egyáltalán? Mi van, ha "olyan" munkája van? Tudom, gonosz vagyok, de sosem lehet tudni.

És egyáltalán. Ha férfi vagy, állj a sarkadra, és mondd meg neki, hogy te attól a nőtől, akit a világon a legjobban szeretsz csak az igazat akarod hallani, mert egy komoly kapcsolat nem engedheti meg magának a homályos "odamondogatást". Ha ezek után sem hajlandó RÉSZLETESEN beszámolni, akkor (bármennyire is fáj) megkérném, hogy távozzon, és menjen oda, ahol eddig is aludt, mert ott ezekszerint jobban szeret lenni.

Neked kellene lenni az elsőnek, nem a barátoknak. Ha baj van, ha gondja van (most volt szó ugye a vetélésről), ha bármit meg akar beszélni, azt veled kéne megbeszélnie elsősorban, és nem a barátaival. Ne légy naív, ne hagyd, hogy játszon veled, mert akkor később is meg fogja tenni. És még a gyermek előtt derüljön ki, ha valami nincs rendben. Magabiztosan állj elé, és igenis akard PONTOSAN megtudni mi történik vele most.

20/L

2009. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy 7 hetes terhesség után már szokás orvoshoz fordulni, aki elvégzi a szükséges beavatkozásokat ( egészségügyi kaparásra gondolok). Amikor nem érted el, lehet, hogy éppen ott volt. Vagy erről nem beszéltetek? Vagy terhes volt egyáltalán? Ez mennyire biztos? Te láttál valamilyen leletet erről? Elég érdekes ez az egész. Azt mondja beszélnetek kell és mikor ott van nálad, minden oké, csak éppen arról nem beszéltek,amiről kéne. ! éve együtt vagytok és nem ismered a barátait? Hát ez úgy érdekes, ahogy van!
2009. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Előző vok. !=4
2009. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az első válasz irojának:sajnos lehet hogy én se szeretném elhinni.de ezek után lehet hogy igaz.bár sok hazugságon rajtakaptam mégis ebben valahogy mindig biztos voltam-eddig-.
2009. okt. 13. 13:21
 7/13 A kérdező kommentje:
a 2.válaszolónak:ezt eddig 1 ember mondta és megprobáltam ebben bizni.de tudja hogy csak 1 telefon és én is nyugodtabb lennék hogy semmi baja nem történt.amikor először csinálta egész éjjszaka hivtam 20 percenként hajnalra teljesen kiborultam és már a mentőket rendőröket hivtam.azt nem tudom megérteni hogy legalább egy jol vagyok majd jelentkezem smst miért nem küld.
2009. okt. 13. 13:24
 8/13 A kérdező kommentje:
a 3. válaszolónak:nem igazán voltak barátai és miota eggyütt vagyunk nem hivta senki sem telefonon sem sehogy.azt meg hogy miért nem tudom hogy hol dolgozik:mert akkor lépett le először mikor ezt a melot találta és azota még nem tudtam se elkisérni se érte menni mert ő előbb végez.ő csak nagyjábol mondta meg hogy merre fele dolgozik.ez az egész 2 hete van.mármint hogy 3szor lelépett.
2009. okt. 13. 13:29
 9/13 A kérdező kommentje:
a 4.válaszolónak:igen biztos volt a terhesség láttam papirokat sőt meg is nézettem olyannal aki ért is hozzá.a többi kérdésedre a föntiekben reagáltam.és köszönöm a válaszokat ha van még 5let irjatok légyszi!!!
2009. okt. 13. 13:32
 10/13 anonim ***** válasza:

A 4. válaszoló vagyok. Lehet, hogy "csak" megviselte a vetélés.Mindenesetre, ha találkoztok, ne csak jól érezzétek magatokat egymással, hanem tényleg beszéljétek meg a lényeges dolgokat. Kérdezz rá miért nem veszi fel a telefont, amikor hívod stb. És mutasson be annak a barátnőjének, akinél hetekig elvolt!

Egyébként ti nem éltek együtt? Jól vettem ki az írásodból?

2009. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!