Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire hivatalosan kell ezt...

Ennyire hivatalosan kell ezt elintézni?

Figyelt kérdés
A volt férjem és a mostani barátnője csak akkor küldenek gyerektartást, ha lefénymásolom a bankszámlakivonatot, és alá is írom, és elküldöm a címükre. Én már elküldtem nekik a számot, leírtam egy papírra, de azt mondják, úgy nem fogadják el, csak hivatalosan. Mit csináljak?
2013. nov. 22. 12:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

A teljes bankszámlakivonatot?


Legalább a 99% százalékát letakarhatnád előtte, hogy csak a számlaszám látszódjon. Mert mi közük van ahhoz, mennyi pénz van a számládon? Nem is értem.

2013. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
8%
még jó hogy hivatalosan,azt is bele kell írni,hogy ennek a személynek gyerektartás,ez azért van hogy a későbbiekben nehogy elkezdj kekeckedni,hogy nem is fizetett.Én se engedném enélkül elmenni a gyerektartást.Így van rá bizonyíték!
2013. nov. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
ilyenről én még nem hallottam... igaza van az elsőnek! semmi!!! köze neki a te számlakivonatodhoz... max a számlaszámodhoz, hogy tudja hova utalni a pénzt.. meg egyáltalán mi köze a barátnőnek ehhez???? ez kettőtökre tartozik.. volt férjedre és rád...
2013. nov. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Bankszámlakivonatot NEM kérhetnek tőled, semmi közük hozzá!! Olyan pedig nincs, hogy csak akkor küldi. Kötelessége küldeni, neked nem kötelességed a kivonatot küldeni nekik. Biztos, hogy nem küldenék, mert nincs joga a számlaforgalmamon csámcsogni. Ne küldj semmit, vagy takard ki az oldalt, csak a neved és a számlaszám látszódjon. De a bank tud olyan papírt adni, ami csak erről szól és nem a havi számlaforgalmadról. Ha nem küld pénzt pedig be lehet szólni az illetékes hivatalnak.
2013. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
De azt nem értem minek nekik a te bankszámlád fénymásolata,nekik kell a bankban megadni azokat amiket az előbb írtam.Te meg nehogy lefénymásold nekik,minek?A barátnő úgyis csak attól fél,hogy nem lesz nyoma annak hogy apuka utalt.Mondd meg nekik,hogy a megjegyzésbe írják ezt be hogy XY-nak gyerektartás és ennyi.
2013. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
kedves 2-es de mi köze az előző számlakivonathoz??? hogy mennyi pénze van???? nem tudom hol dolgozik a férj.. de én a helyedben kérnék olyat hogy alapból vonják le a fizetéséből és utalják neked... így nem tud mit csinálni... mert ez amit ő csinál csak kekeckedés!!! (3)
2013. nov. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Megegyezés alapján van a gyt. fizetés vagy van róla hivatalos határozat? Esetleg le is tiltják tőle?
2013. nov. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

Az utalás tárgyába írják bele, hogy "gyerektartás", így bármikor visszanézhető ha kekeckedni szeretnének. A számlakivonatodhoz semmi közük. A gyerektartást meg köteles fizetni a volt férjed, ha mutatsz neki számlát ha nem.

Ennyi. Meg áll az eszem, milyen emberek vannak...

2013. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%
Mond meg apukának, hogy nem küldesz kivonatot, mert semmi köze a bankszámládhoz. Ki tudja, miben okoskodik. Ha Ő bankszámlára teszi a pénzt, akkor nyilván kap a befizetésről hivatalos papírt, amivel a befizetést igazolni tudja. Ő védve van. A Te bankszámládhoz semmi köze.
2013. nov. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Igen, megegyezés alapján van ez, nemrég volt a bírósági per. Mondtam, hogy elküldöm neki a bankszámlaszámomat, és ő oda utalja. Szórakoznak velem. A jövedelméből nem tudnak vonni, végrehajtás alatt van az ügy, mert nincs munkahelye.
2013. nov. 22. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!