Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a téma a környéken, hogy...

Az a téma a környéken, hogy verem a feleségemet. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Néhány héttel ezelőtt hirtelen nagy lendülettel megfordultam, nem vettem észre, hogy mögöttem van és úgy orrba csaptam, hogy feldagadt, más színű lett és eléggé meglátszott.

Pár napja meg megbotlott és neki esett az asztal sarkának és elég csúnya nyoma lett a karján.

A szomszédok szeretnek pletykálni és most azt hiszik, hogy valami asszonyverő vagyok, de amúgy is kicsit szerencsétlen típus a feleségem és nem meglepő ha van rajta 1-2 horzsolás vagy bármi :) de sose bántottam! Most meg már a munkahelyemen is csak néznek rám, hogy hogy vagyok képes bántani egy nőt. Nem tudom ki indította el meg hogy ki kinek mondja. Nem zavarna mert mindketten tudjuk, hogy nem az történt amire gondolnak csak hát így nincs túl jó hírem.

Mit csináljak?



2013. nov. 23. 01:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, szerintem semmit, mert a pletyka olyan, hogy minél vehemensebben állítjátok az ellenkezőjét, annál inkább "tudni fogják" a "jól értesültek", hogy de bizony....


Nem kell vele foglalkozni, ha látják, hogy ugyanúgy együtt vagytok, mint addig, akkor idővel a pletykaterjesztők találnak új témát maguknak, és elfelejtik...

2013. nov. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%

Így télen hogyan látják a karját?


Mit csinálj? Ne viccelj ennyit :)

2013. nov. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem szoktunk magyarázkodni. Néhányszor elmondtuk, hogy nem úgy van ahogy gondolják és ennyi. De továbbra is az van amit ők mondanak.

Úgy, hogy néha kiszalad pólóban, és gondolom akkor.

2013. nov. 23. 01:39
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Írasd be a nejed egy önvédelmi, harcművészeti tanfolyamra, ott majd összeszed többet is. Tapasztalat :)
2013. nov. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Ne hagyd hogy alaptalan legyen a pletyka, vágd orrba azt aki ilyet terjeszt!
2013. nov. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az oszlathatja el, ha látják rajtatok, hogy boldogak vagytok. Szóval tessék boldognak lenni! :)
2013. nov. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Vegyetek egy komondort! ;) :D
2013. nov. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Sokat csókolózzatok az utcán, a kapuban fogdossátok egymást, stb, hadd irigykedjenek.
2013. nov. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Mondd nekik:

Persze, hiszen úgy éltek mint a galambok: hol az egyikőtök repül az ablaknak, hol a másikótok!

2013. nov. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Játsszatok rá, hadd szörnyülködjenek.
2013. nov. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!