Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aljas ember vagyok, amiért...

Aljas ember vagyok, amiért nem pátyolgatom a feleségemet?

Figyelt kérdés

Egy teljes hónapon keresztül viszonya volt, orrba-szájba csalt engem, majd rájött, hogy engem "szeret" és otthagyta a kis paliját, aki boszúból állítólag megerőszakolta. Most mindenki úgy gondolja, hogy ez mindent jóvá tett és még nekem illene őt babusgatnom. Eszem ágába sincs és nem érdekel, hogy mennyire szépen hazudja, hogy szeret.

A döntésemet nem befolyásolják a válaszok, csupán reménykedek, hogy valaki legalább látatlanban mellém áll.


2013. aug. 11. 19:22
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
87%
Én elhajtottam volna. A megcsalást nem lehet kimagyarázni. Kit érdekel, mit mond most már. Most megtanulja, milyen két szék közül a pad alá esni.
2013. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
82%

Igazad van. Magának köszönheti.

Bár a megerőszakolást fenntartásokkal kezelném a helyedben..láttunk már olyat hogy igaz sem volt.

2013. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
nem szeretnék senki felett ítélkezni, de miért vagytok még együtt, ha ennyire süt belőled a gyűlölet iránta? Ha megbocsájtottál neki, akkor légy mellette, ha tudod, hogy nem fogsz tudni megbocsájtani, akkor váljatok el.. annak sincs értelme, hogy állandóan szemrehányásokat tesztek majd egymásnak-te azért, mert megcsalt,ő meg, hogy nem álltál mellette ilyen esetben.
2013. aug. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim válasza:
77%

Nos, én nő vagyok, feleség, anya.

Megértelek, én sem pátyolgatnám!

Nem kellett volna megcsaljon...és nem érdekel hogy le leszek- e pontozva.

2013. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Elválok, ez nem kérdés. Még friss az eset és állíólag egy görény vagyok, amiért meg sem látogatom.
2013. aug. 11. 19:30
 6/48 Amado atya ***** válasza:
91%

Dehogy tett jóvá mindent a megerőszakolás. Ugyanúgy sorozatban csalt, csak valami miatt megijedt, és visszakozott. Én se babusgatnám, egy megcsalást nem lehet csak úgy semmissé tenni.

(Igaz viszont, hogy én már nem is lennék vele, hadd haladjon tovább a széllel. Egyszer félrement, megteheti másodszor, harmadszor is. Dehogy ajnároznám.)

2013. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
84%
Hogy volt még alkalmuk találkozni? A pasi berontott hozzátok, amikor nem voltál otthon, és megerőszakolta?!
2013. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
89%

Nem fog tetszeni, amit írok, nem is kell, hogy tetsszen, csak gondolkodj el rajta.

Nem szép, amit a feleséged tett, nem is kell szerintem pátyolgatnod. De.

Nem is értem, miért csak a pasikra mondják, ha nem kapja meg otthon, ami kell neki, elmegy máshová, mert ez ugyanúgy nőkre is igaz. Kettőn áll a vásár, tudod. Valami gond ott volt kettőtök közt, amit nem tudtatok megkommunikálni, erre a nejed elkezdte máshol keresni. És tudod, miért jött vissza, miért téged "szeret" mégiscsak? Rájött, hogy a többi sem különb. A többi nem különb közül viszont téged választott annak idején férjéül, te meg őt. Hát ennyi a történet.

Ezt legalább kommunikáljátok meg, mi miért történt, ha szét is mentek, mindketten tanulhattok belőle. És, meg lehet ezt vagdalkozás nélkül is beszélni, most már nincs értelme harcolni - ezt azért írom, hogy ne úgy légy kíváncsi az okokra, hogy folyton az orra alá fogod ezt dörgölni - ebből te sem tanulsz. Koncentrálj arra, hogy érzett, amikor más pasihoz ment. Az lesz a lényeg. A sebeid ráérsz majd utána nyalogatni, ha már tisztán látsz.

2013. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
59%

Hát tudod komolyan el kell gondolkodnom azon, hogy ki az aljasabb.


Nem állok a többiek pártjára, mert egy megerőszakolt nőnek igenis szüksége van a "pátyolgatásra". Az más kérdés, hogy ez az erőszak mennyire volt erőszak ...


De melléd sem tudok állni, mert ha szeretted őt teljes szívedből, akkor nem tehetsz úgy, mintha ez egy cseppet sem érdekelne. Valami volt köztetek, ugyan kitől várjon valamit, ha nem tőled? De azt is értem, hogy megcsalt.


Minden attól függene, hogy mennyire voltatok elkötelezettek egymás felé. Van, aki nem kényszeríti ki magából azt, hogy egyvalakihez vonzódjon és beleesik egy másik csapdájába. Később hiába is próbálkozik, már nem kerülhet vissza?


Én nem vesznék össze a nejemmel emiatt, ez csak megerősítené a kapcsolatunkat. De mi már együtt vagyunk 20 éve. Nálatok ez nem lehetett ennyi.


43/F

2013. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
9 év volt, de én úgy tartom, hogy egy férfi ilyet nem néz el.
2013. aug. 11. 19:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!