Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vesztek szeretteiteknek...

Mit vesztek szeretteiteknek karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Ajándékot.

Hány milliárd ilyen kérdés lesz még? =/

2010. dec. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csokit. + kapnak majd még saját készítésű, gyöngyből fűzött állatkás kulcstartót. nem azért, mert sóher vok, hanem m diák, és nincs pénzem *.*
2010. dec. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőim ékszert és teát kapnak. Az anyukámnak vettem a gyöngy ékszer szett-et, az apukámnak még nem tudom mit vegyek :S A nagymamámnak parfümöt vettem :)

15/L

2010. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
még nem tudom
2010. dec. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nemvágom még
2010. dec. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
NEO KOCKÁT
2010. dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
páromnak kitalálok valamit...szüleimnek tesómnak vmi jelképest...nincs pénzem:(
2010. dec. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Öcsémnek (20/f) pólót, mintás öngyújtót, kicsi kocsi alakú csokikat, apukámnak könyvet és elemlámpát, anyukámnak rúzst (és még könyvet, vagy ruhát, vagy húskenő ecsetet, vagy Q10-es Labellót). Ha a végén még marad pénz, akkor veszek anyuéknak színházjegyet.
2010. dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!