Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány és fiu kozott...

Ha egy lány és fiu kozott 10-20 év kozott van, miért van rogton apakomplexusa a lánynak? Miért olyan hihetetlen hogy boldogok lehetnek igy?

Figyelt kérdés
foleg ahogy a mai fiukat nézzuk még 18 évesen elég sokan gyerekesek akik anyucira támaszkodnak és semmi tervuk a jovore nézve.

2013. nov. 24. 18:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hú de sokra vitted. Egy mondatot nem tudsz értelmesen leírni..
2013. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert ezt így hívják.


De nyugi, a 18 éves lányok is gyerekesek, naivak, buták, attól, hogy 20-as helyett 30-40-essel dugatják magukat nem lesznek felnőttebbek vagy érettebbek, csak még naivabbak. Sokan sajnos azt nem látják be, hogy ahol egy 30-40-es férfi egyáltalán szemet vet egy 18-asra, ott a férfival is komoly gondok vannak érettség terén. Ezek a kapcsolatok általában értelmi szintben még a 2 18 éves tinikapcsolatát is alulmúlják :)

2013. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is amondó vagyok, hogy inkább korban hozzád illő pasival próbálkozz, de ha úgy gondolod, hogy azok a fiúk még nagyon éretlenek, akkor várj. Egyébként 10 év még nem gáz, nálam a 12 is belefér, persze ez sok mindentől függ.


Azt én is utálom, amikor rögtön az apakomplexussal jönnek, nem feltétlenül ez az oka annak, hogy egy nő az idősebb partnert részesíti előnyben. Nekem boldog gyerekkorom volt, rendes apukám, aki most 63 éves, és mégis nagyon tetszik egy 48 éves férfi. Egyszerűen csak azért, mert előzékeny, udvarias, figyelmes, régimódi, és nekem ez tetszik. Nem lesz köztünk semmi, nem állunk semmilyen kapcsolatban, egyszerűen csak vonzónak találom. De ugyanúgy vonzó számomra egy 30-as férfi is, ha így viselkedik.

2013. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert a gizda, asztalra semmit le nem tett tizeneves fiuk ezzel probaljak nyugtatni magukat amiert nem jut nekik normalis no.
2015. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!