Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valóban léteznek ilyen emberek?

Valóban léteznek ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Néha olvasgatok humoroldalakat, ha éppen van időm és kedvem rá. Viszont most egy poszton megakadt a szemem..

[link] - ez lenne az.

Nagyon fennakadtam ezen, kérlek segítsetek eldönteni, vajon a lány poénból írta, amit írt, vagy a poszt kedvéért, vagy halál komolyan. Írjátok meg, ha esetleg Nektek is van hasonló ismerősötök, vagy ha találkoztatok már ilyennel. Én nem tudom elhinni, hogy élnek ma ilyen emberek.. Szerintetek lehetséges?

Nekem egész kicsi koromtól fogva teljesen egyértelmű és tiszta volt az egész, holott én is városban nőttem fel, és nem is vagyok öreg.



2012. aug. 1. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Úgy érted állatvédők illetve vegetáriánus emberek?

Igen léteznek ilyenek.

2012. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem egészen erre gondoltam. A csaj nem vegetáriánus, csak nem tudja hogyan kerül a boltba a disznóhús...
2012. aug. 1. 22:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:07


Nem az állatvédőkről van itt szó, hanem az ilyen sötét teremtményekről, mint eme a hölgyemény, aki azt hiszi, hogy a boltban árult hústermékeket úgy teremtik a semmiből az állatok megölése nélkül. A poén az egészben, hogy nekiesik azoknak akik disznót vágnak, de közben nyugodt lelkiismerettel eszi a húst, amit a boltban vett, merthogy nem ő ölte meg az állatot. Ez álszentség.

Személy szerint én se szívesen mennék el disznóvágásra, de ott még mindig kevesebbet szenved az állat, mint a vágóhidakon. Ha más nem jobb körülmények között élte le azt a rövid életét.

2012. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus ostobatyúk aki ráadásul még jobbnak is gondolja magát.Még ha vega lenne,akkor lenne valami alapja a dolognak ,de így? Amit nem lát az nem is létezik, a hús a polcon terem vagy valami távoli gyárban gyártják újrahasznosított akkuból ,vagy nem tudom mit gondol.Bár ezek nem gondolkodnak csak léteznek:D Abba sem gondol bele ,hogy egy család egyszem malacára sokkal jobban odafigyel ,jól tartja, gondozza ,normális kaján tartja ,ellentétben a nagyüzem sokezres haláltáboraiban senyvedő egyedekkel ,nem is beszélve a vágóhíd felé megtett gyötrelmes utukról.
2012. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezért kérdeztem, kedves 2. és 3. válaszoló, sokkal jobban megfogalmaztátok a problémát.
2012. aug. 1. 23:17
 6/10 anonim ***** válasza:

ilyenek valóban léteznek.

egyszer gimnázium 3. osztályában egy nőnemű osztálytársam biológia órán megkérdezte a tanárnőt, hogy a meztelencsigák, és az üres csigaházak azért vannak-e, mert a csigák valamiért kibújtak a házukból...

2012. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utóbbi inkább aranyos:D És valljuk be logikus.
2012. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Szóval akkor nem csak egy legenda... :)
2012. aug. 2. 19:54
 9/10 anonim ***** válasza:

A legenda él! XD

Nekem egy ismerősöm a párizsiról mondta, hogy az nem is igazi hús, nem állatból van.

2012. aug. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Állatokból készítik a párizsit, de attól nem sok köze van a húshoz. :D
2012. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!