Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mulya ennyire? Van egy...

Miért mulya ennyire? Van egy fiú és ő annyira fél a cigányoktól hogy az hihetetlen! Egyedül sehova nem megy, még a barátnőjével sem találkozik úgy hogy csak ő meg a lány! Ez ellen lehet tenni valamit? Van a környezetedben ilyen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
nem bántanak,ha nem köt beléjük.Meg ha ennyire zavarja,menjen át a másik oldalra.Én mondjuk nem járnék egy ilyen nyámnyilával.
2010. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy az sem, hogy hol lakik. Vannak olyan falvak, ahol én sem mernék egyedül mászkálni. De mondjuk ha egy városban lakik, akkor tényleg nem kéne ennyire parázni.

Volt esetleg valami konfliktusa már? Legjobb lenne, ha elbeszélgetne olyanokkal, akik sikeresen kezelni tudták az ilyen helyzeteket.

2010. máj. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, hogy nem kötnek a magyarba, minden ok nélkül.

Az én városomban van egy olyan utca, ahol nem SZABAD egyedül végigmenni.

Az, hogy tart a cigányoktól, nem nyámnyilaság. Senki sem akarja megkéseltetni magát. Feltehetően történt már cigányincidens vele, vagy a közvetlen környezetével.

Ellenben az sem jó, ha valaki paranoiás. Ha a barátja vagy, azt javasolnám, hogy ragadd meg és beszéld rá, hogy menjetek el valahova, csak ketten. Ha cigányok jönnek szembe, menjetek át a túloldalra. Ha szerencsétek van, olyanokkal találkoztok, akik nem akarnak kötekedni és pár -nem is csináltak semmit a cigányok- alkalom után megnyugszik majd.

2010. máj. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, a barátnőjének az ex barátja félcigány!

És hát történt egy kisbalhé, de már az a "voltpasit"nem érdekli!!

2010. máj. 6. 09:40
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg realista a srác.
2010. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Akkor magyarul itt a konfliktus helyzet az, hogy egy olyan lánnyal jár, akinek az exe cigány. Oké, volt belőle egy kisebb balhé, de mire számít még?
2010. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

párom ránézésre is rasszista kopasz pasi 110 kiló,de ő se megy ki sötétedés után sehova,se velem,se egyedül,gázpisztollyal mászkál,és magára zárja a kocsit...

ez borsod,itt lakunk mi...

én megértem a kérdésben szereplő pasit,3 gázspét fujtam már rá nemfehérekre,akik ugy akartak vagy kirabolni vagy csak kötözködni,hogy rájuk se néztem...

223/N

2010. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez itt hajdú bihar ha mond valamit itt is van belőle!!Hajdúböszörmény Hajdúhadház szóval
2010. máj. 6. 10:29
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Borsod, Hajdú, na, én meg itt vagyok, mint szabolcsi..akkor én mit mondjak. Bár ebben a faluban nincs sok, de itt is van egy pár másik falu, ahol ember legyen a talpán, ha egyedül akar végigmenni. Gondolom a srác fél, hogy az expasi, nekimegy?!
2010. máj. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!