Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit vittetek a házasságba?...

Ti mit vittetek a házasságba? Eltudnatok fogadni ha ti kb 70 millionkyt visztek be a masik fél meg csak adósságot diákhitelt, és egy jelzaloggal terhelt fellakastamin a testvere folyamatosan csak közúzemi tartozasokat halmoz?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 23:02
1 2 3 4
 1/37 tetro ***** válasza:
95%
Azt igen, de ha a másik fél nem tud írni, azt nehezen...
2013. nov. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
35%
Ez egy érdekes szituáció, erre sokan rávágnák a házassági szerződést, de én az egész házasságban nem hiszek, egy gyűrű nem változtat semmin, ha szeretitek egymást úgy is egymás mellett maradtok. http://www.youtube.com/watch?v=QYamn3IyLzU
2013. nov. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%
Nem túl arányos, de ez még nem válóok. Illetve ha már ennek ellenére összeházasodott a pár akkor gondolom egyiküknek sem jelent problémát.
2013. nov. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%
Ha van hetven millió forintod, akkor kérlek, vegyél pár nyelvtan órát.
2013. nov. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
97%
Tudtátok ezt egymásról a házasság előtt is?
2013. nov. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Azért talán érthető. Miniatűr új ipadrol irok es meg nem ismerem ki magam jol.

Az a bajom amugy a helyzettel hogy azt el tudnam fogadni hogy semmivel 0 ft tal jön valaki a hazassagba esetleg van egy diakhitele, de ez a bizonytalan helyzet hogy van egy fél lakása amibe be sem engedik csak közüzemi tartozasokat halmoznak rá és jelzáloghitellel terhelt amúgy is , a lakasbol nem fizetik ki, nehez elfogadni a legnagyobb szerelem ellenére is. Mert ez egy állandó feszkóval járó helyzet bármikor követelhetik tőle egyetemlegesen a közütemi díjakat mint tulajdonostol. Es így hogy építsük az életúnk?

2013. nov. 24. 23:14
 7/37 anonim ***** válasza:
79%
El. Ilyen fullgazdagon ilyesmin nem is agyalnék.
2013. nov. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén én végig dolgoztam az egyetemi éveimet illetve hajtottam a jó jegyekre hogy legyen pénzem. Így nem nagyon szeretném már 25 évesen adósságot törleszteni. Bár ha lenne 70 millióm nem biztos, hogy érdekelne 1-1.5 milliós diákhitel.
2013. nov. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 tetro ***** válasza:
93%

23.14

jól értem-e... van 70 milliód kb, de pár százezernyi közüzemi számla miatt töprengsz rajta, hogy elvedd-e a szerelmed. szerintem ne házasodjatok össze...

2013. nov. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
85%
Értem, de ne írj miniatűr izéről, ha arról nem lehet írni. Visszatérve a problémára. A 70 milliót nem te szedted össze, gondolom, hanem az öledbe hullott. Ezt lehet, hogy nem csak a saját szórakozásodra kellene fordítani, hanem egy valakivel kezdett közös életre is lehet. Például erre. de ha így kezdődik, hogy ülnek a felek a szoba két végén és azon vicsorognak, hogy kinek mennyije van, mint a középkori földesuraknál volt szokás, akkor ennek a házasságnak semmi jövője. Számító alakok érdekszövetsége, nem emberi érzelemből fakadó kapcsolat.
2013. nov. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!