Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az párunk exével karácsonyozni...

Az párunk exével karácsonyozni? Nem bizar?

Figyelt kérdés
A szentestéből pár órát együtt tölteni náluk. Már 7 éves a gyerek! Az ex párja nem bánja. Évek óta ezt csinálják

2013. nov. 26. 14:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Pár óra még belefér.
2013. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy nem a legkellemesebb neked, de szerintem annyira nem bizarr, hogy mindkét szülő szeretne a gyerekével tölteni egy kis időt karácsonyeste és a gyerek is örül neki biztos.
2013. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha évek óta ezt csinálják akkor neked ezt meg kell szokni.

Szerintem nagyon de nagyon fontos, hogy egy nö ha a párjának gyereke van akkor jól kijöjjön az exel is, mert mind neked mind a párod gyerekének, mind a leendö gyerekeidnek az a fontos, hogy békés család legyetek.


Nekem sógornöm nött úgy fel, hogy az apukájának volt egy ex felesége és onnan egy növére. Minden évben együtt nyaraltak, az exfeleség is sokszor vitte öket el hétvégére(együtt a gyerekeket), ahogy az apukájukkal is együtt voltak. Sógornöm csak is pozitív élményeket tud mondani ezekröl, pedig az ex feleségnek nem lett hosszab távú kapcsolata.

2013. nov. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem bizarr.

Nyilván nem a volt feleségéhez megy, hanem a közös gyerekhez. 7 éves gyerek nem olyan nagy még, biztos örül, hogy apukája is vele lesz kicsit.

Nekem úgy tűnik, hogy te is mész, ez jó, és az is, hogy az ex sem bánja. Én örülnék, hogy ilyen normálisan kezelik.

Nem karácsonyoztok együtt, pár órát kibírsz, utána úgyis csak veled lesz.

2013. nov. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem bizarr. Vannak és lesznek olyan rendezvények, amin úgyis ott lesztek majd mindannyian (gyerek ballagása, szalagavató, esküvő stb), de azért ezek mindig kellemetlenek picit így. Én biztosan nem tudnék résztvenni ilyen közös karácsonyozásban, rosszul érezném magamat.
2013. nov. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

"Már 7 éves a gyerek!"

MÉG 7 éves a gyerek!!!

Fontos neki a család. Apu és anyu karácsonykor együtt.

Légy rá tekintettel. Ha 17 lenne az más. De 12-14 éves koráig ez a minimum. De igazándiból később is amíg nincs saját családja igényt tarthat az apjára és az anyjára. Ha nem utáljátok egymást az exel mérhetetlenül akkor lehet neked is kéne csatlakozni, ha az exnek ez ellen nincs kifogása. Ha párod esetleg férjed lett, akkor viszont a fia, ha nem is a te fiad, de a családod része. Ez van. Tessék toleránsabb lenni!

2013. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Mi is mindig így karácsonyoztunk, anyu, apu, az új párjaik, és mi, a két gyerek. Semmi bizarr nem volt benne, szerintem csak annak bizarr, aki még érez valamit az ex iránt.
2013. nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem fogsz belehalni pár órába, egyébként is ezzel örömet okoztok a gyereknek. Szerintem nincs ezzel semmi baj.
2013. nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A gyerek nélkül az lenne, de gyerekkel szerintem inkább természetes és jó dolog.
2013. nov. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Itt félre kell tenni mindent és csak a gyereket nézni,hiszen kicsi még...pár órát ki lehet bírni.
2013. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!