Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párunk letámad és sértege...

Ha a párunk letámad és sértegetni kezd mi a legjobb módszer ennek kezelésére?

Figyelt kérdés
Ha hagyjuk azt hiheti ezt bármikor megcsinálhatja, ha pedig visszatámadunk, abból csak véres veszekedés lesz. Megbeszélni ilyenkor meg ugye nem lehet a dolgokat.... Tanácstalan vagyok.

2013. márc. 4. 11:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
szívem én most kimegyek a szobából, mert nem vagyok hajlandó ilyen hülye veszekedésekbe belemenni, kérlek akkor gyere utánam ha megnyugodtál. Így is szeretlek, de így nem tárgyalok"
2013. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen "hisztis" kirohanásomkor a férjem felvette a kabátját, az ajtóból visszaszólt: írd le, majd ha ráérek elolvasom. És azzal ott hagyott!

Le is szoktam a dühös kirohanásokról! Attól kezdve tudtam normális hangon megbeszélni a dolgokat. :))))

2013. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És ha csak szajkózza?
2013. márc. 4. 11:15
 4/15 A kérdező kommentje:
Második: ez egy jó megoldásnak tűnik!
2013. márc. 4. 11:15
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsore az elso valaszado tanacsa, ha meg mindig nem hagyja abba. Akkor johet a masodike.... Egy ido utan leszokik. A lenyeg h egyertelmu legyen h kvancsi vagy a serelmeire, mert neki sem konnyu ilyenkor, valami csak kihozza belole, de csak akkor, ha ertelmes hangnemben, emberi modon megfogalmazva el tudja azt mondani... Sertegetessel nem juttok elorebb, a feszultseget meg ugye ne rajtad akarja levezetni. Nem erdemes belemenni a provokacioiba...
2013. márc. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a párod tipikus veszekedős, te meg utálod az ilyen szitukat, akkor nem lesz hosszúéletű a kapcsolatotok, hacsaknem nyelsz.


Próbáld mégis megbeszélni vele. Ha több ilyen lesz, és sose lehet beszélni vele, akkor helyedben szakítanék.

2013. márc. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenkor szerintem tényleg a legjobb sarkon fordulni,és otthagyni a másikat,már csak azért is,hogy a helyzet ne mérgesedjen el túlzottan.Majd ha lehiggad a másik,tiszta fejjel könnyebb átbeszélni a dolgokat,mint felfokozott indulatok közepette.
2013. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, rendszeresen az ilyen elviselhetetlen, de minden kapcsolatban előfordulhat egyszer-egyszer. Érdekes a barátaimmal soha(!) nem veszekszünk.
2013. márc. 4. 11:59
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
meg kell kínálni egy kis mákossal, és egy kis dióssal és mély álomba szenderül :D
2013. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%
bele kell pukkantani a szájüregébe XD :D
2013. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!