Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idős korodban kezdtél...

Mennyi idős korodban kezdtél el a pároddal karácsonyozni a családod nélkül? Házasság előtt vagy után?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen, akkor már együtt éltünk. Úgy, hogy karácsony egyik napja az én szüleimmel, másik nap az övéivel, harmadik nap csak mi ketten. Maga a Szenteste eddig mindig máshol volt.
2012. máj. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát mióta együtt vagyunk, közösen ünnepeljük. Tavalyelőtt 24-én az én szüleimnél voltunk, mert nálunk a 24 a fő napja a karácsonynak (az ő családjánál az még semmi), 25-én délután mentünk el az ő szüleihez. Ez még akkor volt, mikor nem éltünk együtt.

Aztán tavaly, 2011 karácsonyán, mikor már külön éltünk albérletben, 24-én a az én szüleimhez mentünk szintén, ott aludtunk, másnap délután onnan mentünk el a szüleihez, és este hazamentünk az albiba. 26-án kettesben voltunk.

2012. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
mi 1 évre rá, hogy összejöttünk. Akkor voltam 17.
2012. máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igazából még mindig megyünk a szüleimhez karácsonykor. Szenteste délután 6 körül, ülünk olyan 2 órát, aztán itthon kettesben, vagy megyünk anyóshoz.
2012. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

24 éves voltam amikor összeköltöztünk,azóta van külön karácsonyfánk,szép nagy.

De a 24 az ő szüleivel,25 az én nagyszüleimmel amig nincs baba.

2012. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Már az első karácsonyt is együtt töltöttük (az év tavaszán jöttünk össze), mert addigra náluk laktam már. Szenteste otthon voltam (egy héttel előtte mentem haza), 25-én reggel meg jöttem vissza páromhoz Pestre, és együtt karácsonyoztunk a családjával. A következő szentestét (tavaly) már együtt töltöttük, és 25-én párommal együtt mentünk haza hozzánk.

Valószínűleg ez lesz a bevett szokás: szenteste itthon együtt, másnap meg utazunk le az én anyukámhoz.

2012. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

19 éves voltam mikor összejöttünk, amíg csak jártunk addig a 25.-ét nálunk, a 26.-át náluk töltöttük.

Mikor összeköltöztünk, és házasok lettünk a szentestét mindig kettesben töltjük, majd utána megyünk a szülőkhöz. Egyik nap egyikhez, másnap a másikhoz. :)

2012. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hazassag utan
2012. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mi már az 1. karácsonyunkat együtt töltöttük, mert fél év után költöztünk össze. Én akkor voltam 20 éves. 24-t igyekszünk felváltva tölteni a szülőknél, csak nálunk annyival nehezebb, hogy az én szüleim elváltak, az ő szülei pedig 250 km-re laknak. Hát ez van. De már besokalltunk. jövőre, remélem már terhesen, nem fogok én rohangálni 4-5 helyre, jöjjenek ők :)
2012. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28 vagyok, 3 éve házas és már fiunk is van, mégis minden Szentestét anyukáméknál töltünk. Nem kor kérdése, hanem családé. Azért mert valakinek lesz vőlegénye, férje, lakótársa, még nem muszáj azonnal kettesben Karácsonyozni, ha egyébként szívesen vannak együtt a családdal egy nagyobb családi Karácsonyon. A Karácsony nem Valentin nap, én annak örülök, minél tovább tarthatunk nagy családos Szentestét :) Mint a filmekben, nagy vacsora, iszogatás, gyerekek játszanak, nagy nevetések, sztorik, ajándékhegyek, hatalmas fa, sütik, meghitt családi beszélgetés éjjelig. Minél több szerettemmel. Nekem ez az igazi Szenteste.
2012. máj. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!