Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munka miatt tönkremehet a...

Munka miatt tönkremehet a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Új munkája van a barátomnak, nagyon sok a dolga, emiatt keveset vagyunk együtt. Nem tud a helyzettel mit kezdeni, most indul be a vállalkozása, rengeteg melója van. Én nem tudok neki segíteni sajnos, mert olyan dolgok, amikhez nem értek (programozás). Alig van egymásra időnk, bár a hétvégék szerencsére általában azabadok, de hétköznap alig csinálunk bármit. A szex is kevés. Mit tudnék tenni, hogy jobb legyen a kapcsolat? Akinek ilyen tapasztalata van, mit tett? Meddig lehet ezt tűrni? Köszönöm előre is a normális válaszokat.
2013. nov. 27. 00:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tönkremenni csak az a kapcsolat fog ami nem elég erős egy ilyen helyzetben!


Sajnos nálunk is az a helyzet, hogy alig vagyunk együtt a párommal, 1 hónappal ezelőtt megkavarták a munka beosztást és kb. abból áll a napunk, hogy reggel fél 10 megy dolgozni majd késő este jön haza 11 és éjfél között. Reggel találkozunk csak. A szex az pedig mit is mondjak, hétvégén van csak...

Sajnos nem ez az első ilyen eset, tavaly is volt ilyen időszakunk ami 2 hónapig tartott.

Nehéz, de csak annyit tudok tenni, hogy elkényeztetem, reggel ágyba viszem a kávéját, megcsinálom a reggelijét, apró kis kedvességeket írok neki a nap folyamán, hogy könnyebb legyen neki is.

2013. nov. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 danxs válasza:
Mostanában ez a legkellemetlenebb dolog ami emberrel történhet. lassan 7 éve dolgozok alkalmazottként árnyékolós cégnél. A napunk így néz ki szezonális munkánkban: reggel 7-re megjövünk a műhelyhez, bepakolunk és ha már annyira sok a munka akkor miért ne dolgozzunk este 8-ig?! Az az annyi megrendelés van ablakból redőnnyel és még falat is javítunk hozzá megjegyzem mindent a lehető legjobb minőségben hogy abba hiba nincs... mert ugye manapság muszály jó hírében állni így ajánlás útján vagyunk keresettek. Ha megtalálnak akkor mint a nagy mennyiségű csapadék egyszerre jön be naponta 20-30 hívás. És hát ugye most vagy soha alapon el van vállalva. Hogy ez nekünk mennyire éri meg alkalmazottaknak hogy egy hétből 6-ot néha 7-et dolgozunk az viszonyítás kérdése. Barátnőmmel csak esténként tudunk találkozni mivel 20 km választ el és nem tudja sose hogy mikor jöjjön el hozzám mert a munka vége se fix így volt olyan hogy várt rám órákat csak hogy együtt lehessünk. nekem ott aludni nála és reggel felkelni megint hogy az esti végzéssel későn feküdjek és reggel újra felkeljek elég necces. nem tudom magam kipihenni. Úgyhogy szép az élet...
2014. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!