Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apummal szeretnék élni (? )

Cannibal kérdése:

Apummal szeretnék élni (? )

Figyelt kérdés

Szoval apum és anyum el vannak válva.

Én (14) anyummal és öcsémmel meg a hugommal lakom eggyütt.

Már honapok ota ha verekedünk öcsémmel vagy sir akkor engem szidnak le és engem büntetnek meg attol függetlenül hogy nem én kezdtem vagy nem én vagyok a hibás,és utána meg szemberöhög velem a tesom hogy megszivtad stb... És már igazán kezdem unni. 14 évesen van jogom dönteni hogy apummal vagy anyummal akarok-e élni? Ha igen mi a köv. lépés hogy apumhoz költözzek?



2013. nov. 30. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Már bocsi, de 14 évesen legyen már mondjuk annyi eszed, hogy nem verekedsz meg vergődsz az öcséddel. Cigányok vagytok, vagy mi?


Ennyiért nem fogják újratárgyalni a gyerekelhelyezést.

2013. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Apukádnak kérni kell a gyerekfelügyelet módosítását, tárgyaláson már téged is meghallgatnak és ha apukád is szeretné szinte 100%, hogy mehetsz odalakni.
2013. nov. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

# 1/2


Gyerekelhelyezés újra tárgyalásához bőven elég, ha az apa akarja, és semmi más indok nem kell.

2013. nov. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sajnos ehhez apukád is kell, hogy akarja. Én 15 évesen szóltam apunak, hogy nála szeretnék lakni és vele mentem, igaz akkor még tárgyalás előtt voltunk, de anyu simán belement nem volt ebből gond. De én is azért akartam menni, mert anyám mindenért engem okolt, cseszegetett egész nap, öcsém még kicsi volt, ő volt a mindene.(Az más kérdés, h utána apu kért meg fél év múlva a barátnője miatt, h inkább költözzek vissza anyámhoz, ha lehet.)
2013. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Szerintem szólj Apukádnak ! Ha engedi, go biróság. Ha meg nem, szívás:DDD
2013. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!