Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bevigyem a kórházb...

Szerintetek bevigyem a kórházba a három éves fiamat az apjához?

Figyelt kérdés
A volt páromat ma elvitte a roham kocsi. Nagyon rosszúl van, most látni szeretné a fiát akit eddig le sem sz*rt. Szerintetek mit tegyek?
2013. dec. 3. 17:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
24%
Azt hiszem ilyen kis gyereket be se lehet vinni. Talán 10 év a korhatár, nem tudom. Ha haldoklik vagy jó esély van rá, hogy meghal, az más.
2013. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
63%
Igen bevinném már csak azért is nehogy meghaljon aztán bánhatnám.
2013. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Egyes vagyok, elnézést, ez "jó esély van rá" most nagyon szerencsétlen kifejezés volt.
2013. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Mit mondjak a fiamnak?
2013. dec. 3. 17:30
 5/28 anonim ***** válasza:
66%
Igen, én is ezen gondolkoztam, mit mondasz a kisfiúnak ki az a kórházi ágyon fekvő idegen bácsi?
2013. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%
Én tuti nem vinném be, pláne mielőtt én nem láttam, hogy milyen állapotban van, fel tud e kelni, csövek vannak e rákötve?
2013. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
69%

Egyáltalán nem ismeri az apukáját? Tudja nagyjából, hogy hol van, mit csinál?

Ha igen, talán a maga szintjén elmondhatod neki, hogy szeretne vele találkozni, de most annyira nem érzi jól magát. Ő ne féljen semmitől, te is ott leszel, jöttök rögtön, ha valami nem tetszik neki.

Ha abszolút nem tud róla semmit, az nehezebb eset. Akkor annyit mondanék, hogy anya egyik ismerőse beteg, most meglátogatjátok.

De bevinném mindenképp, arra figyelnék nagyon, hogy ha kellemetlenül érzi magát, megijed valamitől, akkor legyen rögtön lehetőség hazamenni, vagy elvonulni kicsit. Tehát ne legyen neki a "szükségesnél" megrázóbb élmény.

Te pedig próbáld természetesen kezelni, amennyire csak lehet, ne lássa rajtad a feszültséget.

2013. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi van az exeddel?Haldoklik?Ha intenzíven van tuti be sem engedik a kicsit.
2013. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Víz ment a szívére. Nem tudom mennyire súlyos ez, mert csak a nővérével beszéltem.
2013. dec. 3. 17:48
 10/28 anonim ***** válasza:
34%

Ha eddig le se szarta akkor a fiad érdekeiben gondolkozz.

Ha szeretné, hiányozna neki, az más. De nem jobb egy gyereknek játszótéren, mint egy kórházban olyan valaki mellett aki eddig le se szarta?

Amúgy én apámhoz úgy akartam annó bevinni 2 éves fiamat, hogy mikor jobban van s sétálhat a kertben, akkor a kerítésen keresztül beszélgettünk volna. Na de ők kölcsönösen érdeklődtek egymás iránt, nem csak a halálukon.

2013. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!