Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apósom kórházba került és...

Apósom kórházba került és anyósom azt kérte, látogassuk meg az unokákkal. Hogyan beszéljem erre rá a férjemet? Egyáltalán beszéljem rá?

Figyelt kérdés
Apósom elég agresszív, iszákos ember volt régen. Mostanra már csak iszákos és kötekedő de a fizikai ereje eléggé hanyatlóban van. A hétvégén kórházba került, anyósom szeretné, ha meglátogatnánk. A férjem erre annyit reagált, hogy megérdemli a sorsát, ő majd csak a temetésére megy, akkor is csak ünnepelni. Egyrészt megértem a férjemet, mert számtalan testi és lelki sérülést okozott neki és a testvéreinek az apjuk, de ugyanakkor lehet, hogy később megbánná, ha most nem mennénk. Mit csináljak?
2013. jún. 25. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit,hagyd békén,felnőtt ember,el tudja dönteni be akar-e menni.


Hasonló biológiai apám volt,megcsinálni meg tudott,meg inni,ütni.Elmenekültem amint tudtam.Temetésére csak azért mentem el,hogy lássam,tényleg nem rontja tovább a levegőt.Nekem megnyugtató volt hallani amint lapátolják rá a földet,percig se bántam,hogy nem mentem meglátogatni a korházban.

Hagyd a férjed.

2013. jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem élted át, nem fogod megérteni, hagyd békén, el tudja dönteni mit akar. Kívülállóként lehet nehéz megérteni. Nekem is mondták hogy megbánom, hogy nem mentem el apám temetésére. Nem bántam meg, csak azért hogy a rokonok ne szóljanak meg, képmutatásból nem álltam oda, mikor inkább pezsgőt bontottam volna. Már lezártam a dolgot magamban, nem utálom, de soha nem fogom megbánni, hogy nem láttam az utolsó majdnem 10 évében, és nem voltam ott a temetésén.
2013. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én anno nem tudtam rábeszélni a páromat, hogy menjen be a haldokló anyjához. Nagyon-nagyon megbánta, hogy nem ment be.
2013. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem voltam apám temetésén. Egyrészt, szinte semmilyen kapcsolatban nem voltunk, másrészt engem ne bámuljanak az ismerősök, hogy : néd! a xxx lánya! A családhoz nem akartam állni - nekem ők nem a családom.
2013. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!