Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet menteni még a...

Meg lehet menteni még a házasságunkat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem vagyok tökéletes. Az évek alatt szerinte egy hárpia lettem. Nagyon sokmindent elviseltem tőle, míg eljutottunk idáig. Eddig minden nőjét megcsalta, és jópárzsor lebukott, hogy társkeresőzik. Persze a szemembe hazudott, én meg már nem tudok hinni neki. Vadidegen nőknek adja meg a telszámát, és én vagyok a hibás, ha féltékeny vagyok. Ha üvöltök vele, akkor az a baj, akkor azért hazudik. Ha normális vagyok és nyugodt, akkor azért hazudozik, h ne legyek hülye. Bármit csinálok minden rossz. Én vagyok a hibás a hazugságokért, a féltékenységét a vitákért. Szerinte nevelni akarom és felügyelni. Szerintem egy házasságba nem fér bele a flörtölgetés. Mikor megkérdezem mit szólna, ha én csinálnám, közli, h nem tetszene neki, de tőlem elvárja hogy egy szót se szóljak. Nem tudok már mit csinálni h jó legyen. Itthonvagyunk nem törődik velem. Csak játszik meg idegen csajokkal levelezget. Magától nem ölel meg. Nem érti meg, hogy nekem fontos lenne, h kimutassa h szeret, mert nő vagyok és szükségem van rá. Ha én odamegyek hozzá, csak húzza a száját. Nem tudom mit tegyek, el vagyok keseredve. Az bánt a legjobban, hogy csak engem okol mindenért. Hiába mondom, h nézzen magába, ilyenkor azt mondja, h ő sem tökéletes, de mindig csak az én hibáimat emlegeti. Az eszébe sem jut, h az éremnek két oldala van.
2009. nov. 23. 09:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, az éremnek két oldala van, de a legtöbb embernél egy normális házasságba nem fér bele a flörtölgetés, társkeresőzés. Ha neked van is hibád (hisz mindenkinek van), ezt felemlegetni neked butaság ezzel szemben. Nem akar változtatni a helyzeten, szerintem ő ezt nem fogja fel igazi problémaként. Én biztos, hogy kilépnék ebből a házasságból, mert ő nincs tekintettel rád. Vannak gyerekek?
2009. nov. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod ezt megmenteni?

A leírásod alapján ez nem egy párkapcsolat, hanem egy egymás mellett élés. Én nem gondolkoznék egy pillanatig sem.

2009. nov. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nincsenek gyerekek. A kijelentette, hogy egy szabad ember. neki senki ne mondja meg mit csináljon! Neki ez belefér. Úgy van vele, amíg nem szexel más nőkkel addig ez is belefér, és ez meg nem rám tartozik és ne akarjam már megszabni neki, hogy kivel beszélhessen. Nem érti meg, hogy nem haverok vagyunk, hanem házasok! neki ez így jó, és ha emiatt balhézok, hát én vagyok a hárpia meg a hisztis!
2009. nov. 23. 10:05
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ha kívülállóként olvasnád el azokat amiket írtál , szerintem nem is lenne kérdéses mit kell csinálni. Ő nem fog megváltozni. Vagy elhagyod és keresel egy olyan férfit aki szeret, tisztel , becsül, vagy pedig vele maradsz és minden marad a régi. Azért csinálja ezt mert megteheti veled "büntetlenül" , mert maximum veszekedtek. állj végre a sarkadra és hagyd ott ezt a pasit.
2009. nov. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem te vagy a hibás, hogy még mindig benne vagy ebben a házasságban. Igazából a te helyzetedben azt tesz meg veled a másik, amit te engedsz neki.


Nem a pasit kell hibáztatni, hiszen ő ilyen, megmondta, ha neked ez nem tetszik, ott kell hagyni. Nem igazán értem mit szeretnél, hogy mi milyen tanácsot adjunk? És ez nem függ össze azzal, hogy neked milyen hibáid vannak. Ha tökéletes lennél, akkor is nőzne. Ő ilyen és kész. Lehet hogy más nővel másmilyen lenne, de te te vagy. Ha nem akarod magad tönkre tenni, elhagyod még ma. De ha vele maradsz akkor ne jajveszékelj hogy milyen rossz neked, mert te hagyod hogy ilyen helyzetben legyél.

2009. nov. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért teszi ezt, mert elnézed neki. Ha már az első alkalommal azt mondtad volna neki, hogy jól van édesem, akkor pakolom a cuccod, mindjárt nem úgy állt volna hozzád, hogy melletted bármit megtehet, mert te elnézed neki. De talán még most sem késő. Állj a sarkadra!
2009. nov. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
édesem, ki milyen rózsát szakít, olyant szagol... röviden. Minek mentél bele a házasságba? Míg együtt jártatok, olyan volt , mint egy szent? Azt hitted a házasság megváltoztatja? Úgy tűnik te rajongsz érte, ő meg le se...a fejedet! Szép kapcsolat!! Ne haragudj nem tudok biztatót írni. Itt vagy a "megszoksz vagy a megszöksz" elv érvényesülhet csak, de én az utóbbira voksolnék, már ha nem kolostori apácaként vagy férfigyűlölőként akarsz élni....
2009. nov. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
tegnap betegen eljöttem otthonról. Míg összepakoltam a cuccaim addig érdekelte hova megyek. Megmondtam neki, ha nekem nincs közöm semmihez, akkor neki sincs ahhoz, hogy hova megyek. Azt mondja azért beszélget más csajokkal, mert ők emberszámba veszik. Tény amikor már ideges vagyok nagyon csúnyán szoktam vele beszélni, de akkor sem ez a megoldás.
2009. nov. 23. 10:17
 9/14 anonim ***** válasza:
Próbatételnek javasolnám, hogy te is szállj be a társkeresőzésbe! Nincs joga balhézni! Vagy változtat, vagy kiszálltok! Röhej!
2009. nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nincs értelme játékokba belemenni, ki kell lépni az ilyen házasságból minél előbb, mert egyre rosszabb lesz és ráadásul majd azt veszed észre, hogy idősödsz, egyre nehezebb lesz párt találni. Minél előbb lépsz, annál jobban jársz. Ezt már nem lehet megmenteni. Amit nem akar mindkét fél megmenteni, azt nem lehet. Az a szerencsétek, hogy nincs gyerek. Szerintem lépj ki és keress mást, aki téged emberszámba vesz.
2009. nov. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!