Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a barátomat, de...

Szeretem a barátomat, de valahogy mégsem vagyok vele boldog. Nem tud szórakoztatni, nevettetni, úgy kínosan telik az idő. Állandóan csak filmezünk, vagy csak elszórtan az az napi dolgokról beszélünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Külföldön él, úgy terveztem egyetem után(1 hónap múlva) kiköltözök hozzá. Már 22 éves vagyok nincs kedvem se energiám több fiúval megismerkedni, azt szeretném,hogy ő legyen az igazi, de kezdek elbizonytalanodni.Benne maradjak vagy lépjek ki? Tanács?

2013. dec. 9. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Hát ha már most rossz vele, akkor mi lesz 10 év múlva? Az én tapasztalatom az, hogy akkor se lesz jobb. Én is megpróbáltam egy sráccal azért, mert már untam a keresgetést, próbáltam a hibáit is elfogadni, amiből csak egyre több lett, de aztán rájöttem, hogy jobb inkább várni az igazira, mint egy boldogtalan kapcsolat. Én a helyedben nem költöznék ki. Ja amúgy ha ilyen kifelé forduló típus vagy, aki szereti a változatosságot, meg az életet maga körül, akkor nem ajánlatos egy ilyen ember mellett megállapodnod, mert ez így szörnyű lesz...egy idő után azon fogod kapni magad, hogy örülsz, hogy nincs veled.
2013. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Van benne igazság:S Néha úgy érzem miatta néha én is antiszociálisabb leszek. Csak itthon sem igazán szeretnék maradni, szüleimmel nem igen vagyok jóba, barátnőm is csak 1,2 van de ők már hosszú párkapcsolatban élnek,így már velük sem olyan, mint régen:)
2013. dec. 9. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

"nincs kedvem se energiám több fiúval megismerkedni"

Hát emiatt ne maradj vele, és ne próbáld meg magadat áltatni, hogy ő az "igazi", ha már most nem érzed magad igazán jól vele. Nem kell rögtön egy másik srác karjaiba rohannod, tarts egy kis "pihenőt", 22 évesen még bőven van időd (sőt!), hogy olyasvalakit találj, aki boldoggá tesz.

2013. dec. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

22 évesen, egyedül még sokkal fiatalabb és rugalmasabb vagy, mint 30 évesen, két gyerekkel.

Ne szúrj ki magaddal.

2013. dec. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
már 22.... még csak 22!!!
2013. dec. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

22 évesen még előtted az élet. Gondolj bele, nem vagy vele boldog, de nem akarsz mással ismerkedni. Akkor a következő 50 évedet boldogtalanságban töltöd? Jó lenne az neked?

Szerintem csak még jobban besavanyodnál. Ebből semmi jó nem sülne ki. Én 22 évesen kezdtem újra, mert szakított velem a barátom. Miután előtte minden időmet vele töltöttem, hirtelen ott találtam magam pasi, meg barátok nélkül, a szüleimmel pedig én tudtam soha megértetni magam. Nincs mese, ilyenkor el kell kezdeni újra felépíteni magad körül a baráti kört, eljárni sok helyre, ismerkedni, aztán majd jön az igazi.

Én már férjnél vagyok gyerekem van, és a férjemmel nagyon sok mindenen tudunk együtt nevetni, meg mindent megbeszélünk. Ez alap, enélkül nem lenne jó.

2013. dec. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

"Már 22 éves vagyok nincs kedvem se energiám több fiúval megismerkedni"


Bocsánat, de ez kicsit nevetséges. Mikor ismerkedsz, ha nem most? Ha most ilyen tunya és életunt vagy, a barátod fog rádunni nagyon hamar.

2013. dec. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!