Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem hagyományos esküvőnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hagyományos esküvőnél milyen programokkal lehet "szórakoztatni" a násznépet?

Figyelt kérdés
Eddig csak menyasszonykikérős, bolondmenyasszonyos,tojás nadrágon átvezetős esküvőn voltam, de mi nem szeretnénk semmi ilyesmit. A násznépből senki sem annyira bevállalós, hogy pl. vicces tánccal készüljön. Mi sem, és nem is szeretnénk vicces feladatokat, meg ilyesmit. Valami mégis kellene, hogy ne unatkozzon mindenki, vagy nem kell?
2012. febr. 7. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fognak unatkozni, mert hiába, hogy nem akartok vicces esküvőt, akkor sem lesz unalmas. :)
2012. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
76%

Mi vettünk repülőlámpást, mindenkit megkértünk, hogy írjon rá valamit, aztán felengedtük.Csak egy ötlet.

Igazából nálunk voltak vicces feladatok is.

2012. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt találsz egy csomó "játékot".


Egyébként a repülő lámpásokat ha jól tudom betiltották, mert tűzveszélyesnek nyilvánították.

2012. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen ostobaságos esküvőn még soha nem voltam,és nem is mennék el.

Egy hagyományos esküvőn sem unatkoznak a vendégek. Feltéve ha jó a kaja,jó a zenekar,és jó a vőfély.

Felénk menyasszonytánc a szokás,nem menyecske tánc.

Amikor az új asszony és férj visszajön átöltözve, a vőfély és a násznép megdobálja őket aprópénzzel. (Onnan ,ahol éppen állnak vagy ülnek a vendégek). Így az egész terem tele van az aprópénzzel. A vőfély egy lapátot nyom a férj kezébe,a fiatalasszonyéba pedig egy söprűt. Minél gyorsabban söprik össze és szedik fel a pénzt,annál háziasabbak lesznek mindketten.

2012. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 melcsiboszi ***** válasza:
unokatesóm esküvőjén voltak olyanok, hogy a menyasszony ill. a vőlegény anyukájának kérdések alapján mesélnie kellett róluk, milyenek volta picinek, stb. Meg lehetett írni köszöntőt az ifjú párnak (nem feltétlenül vicceset), és azokat díjazták.
2012. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
76%

www.repulolampas.hu

Én itt rendeltem. Minden információ itt van róla, pl:mikor bejelentésköteles...

Nyáron, amikor tűzgyujtási tilalom is van,akkor van betiltva ez is.

2012. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
nálunk sem lesz semmi bolondozás, én rosszul vagyok tole... vôfély sem lesz, azokért sem lángol a szívem. lesz zenekr, sok kaja, sok pia és bulizunk 1 jot. lesz menyasszonytánc, de nem pénzes. kb ugy tervezuk, h odamegyunk az étterembe, lesz welcome drink, mindenki megkeresi helyét, lehet kicsit inni, pogácsázni, h a komfortérzet helyreálljon. kezdodik a zene, táncitánci, vacsora, tánc, menysszonytánc, átôltôzés, káposzta, es kozben iszunk sok finit :) hajnalban sutunk az étterem kertjében kemencés husit, reggel meg kipihenjuk a fáradalmakat. szoval mi tényleg bulizni megyunk :)
2012. febr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!