Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Olyan 50 fős esküvőt szervezné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan 50 fős esküvőt szerveznénk vacsorával. Mivel a családjaink nem táncolósok, ezért nem lakodalmas táncolós lenne. De akkor mivel tudom őket szórakoztatni?

Figyelt kérdés
Nem nevetősek pld a vőfélyen sem. Merevek.
2007. nov. 13. 11:49
 1/4 anonim válasza:
85%

Akkor ne szórakoztasd őket!

Ne is csak azzal törődj ők hogyan érzik magukat, ez a te/ti napotok a kedveseddel.

Én javaslom akkor azt, hogy legyen egy sima "egyszemélyes zenekar" aki a háttérben el zenélget, érdemes szólni neki előre, hogy mire számítson ehhez mérje a repertoárt, de ha esetleg mégis emelkedik a hangulat akkor játszhat hangosabban, gyorsabban, ahogy a násznép kéri..

Szerintem azért zene nélkül egy esküvői vacsora nem lehet jó. Másfelől ki tudja, lehet, hogy a vőfélynek is "örülnének", nálunk jól meg adta a módját, még az ételeket is kommentálta, jópofa verseket mondott, stb. Igaz nekünk a család tagja volt és mulatósabb is a családunk. Maximum megkéred, hogy az ilyen "perverzebb" poénokat mint a tojás görgetés a vőlegény nadrágjában meg ilyesmi azt hagyák ki.

De csinálhatjátok azt is, hogy a szertartás után vacsi csendesen, aztán jó éjszakát mindenkinek. Szerintem az előző verzió jobban hangzik, még vőfély nélkül is.

2007. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt javasolnám, hogy azért legyen zene, hátha belemelegednek.

Én ma voltam az étteremben intézkedni, igaz, nálunk csak 13-an leszünk, családi polgári esküvő lesz vacsival, nem lagzi. De az étterem így is azt mondta, hogy legyen zene.

Sok sikert

2007. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Lehet állófogadást is csinálni
2007. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nálunk azt csinálták a fiatalok, hogy előtte cd-re irtak kellemes, dallamos számokat,és háttérzeneként szólt.(Az étterembe elvitték a saját cd-s rádiójukat)
2007. nov. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!