Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség. Nagyon nem birom...

Segítség. Nagyon nem birom ezt igy?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan problémám van hogy a szerelmemmel 3 eve együtt vagyunk. Ez lesz a 3. karácsonyunk , de meg egyszersem aludtunk egymasnal es mindkettonk egyetlen vagya az lenne h végre normálisan egyutt töltsük a karácsonyt. Elvégre ez a szeretet ünnepe és nem az ajándékoké. Ezzel csak az a probléma hogy a szuleim nem engedik hogy egymasnal aludjunk.Jonnek azzal h ok régimódiasak.pedig nem azok mert 40evesek. Hogyan érjem el végre hogy együtt tölthessuk a karácsonyt?

Én 19/L Barátom 21/F es ez eleg gaz ennyi idősen, sot kifejezetten bosszant es azis h mar mindent megprobaltam.



2013. dec. 12. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Nem karácsony nem a szeretett ünnep, akkor szeretett ünnepe lenne a neve.
2013. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

értő olvasás

.ha értelmes válaszod nincs inkabb ne is irj semmit..

2013. dec. 12. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
19 éves vagy=> felnőtt. Párod is. Mi az,hogy nem engedik? Ki kérte az engedélyüket? Azt mondják régimódiak-bármit is jelent ez náluk- és? Ez csak az ő véleményük, elmondták, kész. Most ez, hogy házasság előtt nem aludhattok együtt? Na bumm, nektek más a véleményetek, kész:) Attól, hogy ők ilyenek, még nem biztos, hogy nektek is fel kell ezt venni:) Külön emberek vagytok, saját elképzelésekkel, akarattal stb.
2013. dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
19 éves vagy állj a sarkadra!!!
2013. dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Soha nem harcoltam a szüleim ellen, de én 19 évesen a lábamra álltam volna. Lehet még ők adják a napi betevőt a számba, amit köszönök is szépen, de ennyi idősen hagy döntsem már el, hogy kivel szeretnék lenni!

Tehát én átmennék helyedben a barátodhoz, ha azt nem engedik, hogy ő ott aludjon :)

2013. dec. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"ha értelmes válaszod nincs inkabb ne is irj semmit"


Oké, de ha nem ismerlek se téged, se a barátodat, se a szüleidet akkor mégis mit vársz? 19 évesen nem tudsz kezelni egy ilyen problémát? Közel egyidős vagyok veled és a szüleim is kb ez... Nem is értem h miért nem engedik amikor már nem vagy kislány.

Gyanítom h itt vannak információk amiket nem írtál le, és a te "képedre" van formálva a történet...

2013. dec. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de 19 évesen már nem engedélyt kell kérni főképp nem ilyenre. Mi lesz ha közlöd, hogy mész és meg is teszed? Semmi, bedurcáznak, azt mondják kitesznek. Úgy lesz? Nem biztos. FELNŐTT ember vagy, ideje lenne úgy is viselkedni.
2013. dec. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szüleid kicsit túlféltenek az tény, de nem tudjuk a körülményeket!

Szeretik a párodat? Beszélgetettek arról, hogy hogyan védekeztek? Lehet szimplán ez megoldaná a problémát, ha leülnél velük beszélgetni, és esetleg elmondanád, hogy még nem akartok gyereket, emiatt nem féljenek, védekeztek, stb.


Engem is anno pont emiatt féltettek. Egyszerűen féltek, hogy teherbe esek. :)

2013. dec. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó! es neked a beszélgetés után másképpen álltak a dolgokhoz?
2013. dec. 15. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!