Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen esetben...

Szerintetek ilyen esetben adjam ezt a nevet a fiamnak?

Figyelt kérdés

MAr kislány koromban eldöntöttem, ha egyszer fiam lesz akkor az István nevet fogom neki adni.

Most terhes vagyok és a páromnak már van egy István nevű fia igaz az anyja nevét viseli. Mit tegyek? Imádom ezt a nevet!


2013. dec. 16. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Legyen a második neve.
2013. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem semmiképp se add. Sajnos így jött ki.
2013. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem adnám. Tudom amúgy milyen, nekem is van egy álom nevem, és kiderült, hogy nővéremnek is ez az álomneve :) én lemondtam róla, mert unokatesók lennének ugyanazzal a névvel, szerintem neked még inkább le kellene, ha féltestvérek lesznek.
2013. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Ilyen esetben én is lemondanék róla.

Ha elárulod a vezeték nevet, segítünk neked egy hozzá passzoló, aranyos keresztnevet találni.

2013. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Már találtunk a vezetèknévhez illő nevet (Dávid) de nekem akkor is az István tetszik és megszakad a szivem, hogy a páromnak már van egy ilyen nevű fia.
2013. dec. 16. 15:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne,ebben az esetben nem jó ötlet ! Válassz más esetleg hasonló hangzású nevet ,pl :Iván
2013. dec. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom elmondani mit érzek amikor meghallom ezt a nevet. Szerintem gyönyörű név.
2013. dec. 16. 15:53
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is mondj le róla.
2013. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem adnám ezt a nevet, nagyon max. második névként. De úgy sem annyira korrekt. Sajnos így adódott az élet. A férjednek már van egy István nevű fia, dolgozd fel, mást nem tehetsz!
2013. dec. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Hat legalabbis sok felreertestol megkimelned a csaladodat.


Nalunk en "Zoli" vagyok. A fiam "Oli"(Oliver).

Nem is gondoltunk ra, hogy ez osszegabalyodhat. Pedig szokott!


Hol van a kartya?

"Bevittem a Zoli szobajaba."

"Bevittem az Oli szobajaba."

2013. dec. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!