Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós fiamnak hogy adjam be a...

8 hós fiamnak hogy adjam be a gyógyszert? Öklendezik jó esetben kifolyatja, de sokszor kihányja.

Figyelt kérdés
Jelen esetben Sinupret cseppet kellene beadnom, de nagyon keserű, ha belekeverem teába, akkor nem issza meg egyáltalán. Kanállal próbáltam beadni, de akkor a fent írtakat produkálja. Köszi.
2009. dec. 11. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Tedd eléggé hátra, de ne túlságosan, s fogd be az orrát! Akkor önkéntelenül nyel egyet!


Ha nem megy, akkor szuri.

2009. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kockacukorra cseppentenéd?
2009. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld a panadolos adagolóval vagy fecskendővel benyomni neki. Ha feloldod rosszabb, borzalmas íze van.
2009. dec. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nurofenes fecskendővel adagolom a lányomnak a gyógyszereket, lefektetem, és oldalról hátra nyomom, igy muszáj lenyelnie. Aztán gyors tea.
2009. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kipróbálom a fecskendőt, köszönöm
2009. dec. 11. 16:28
 6/7 fotucsok ***** válasza:
nekem azt mondta a dr néni, hogy gyógyszer után rögtön szopi, így nem jön ki.
2009. dec. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

fecskendővel benyomtam a szájába, szépen nyelt egyet, de nem volt idő cicire tenni, mert egyből jött vissza sugárban :((

belekevertem az esti szilvapapijába, úgy kicsit fintorgott, de megeszegette hál istennek

2009. dec. 11. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!