Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi ennek az...

Szerintetek mi ennek az értelme? Az életnek megkérdeztétek -e magatoktól, hogy boldogok vagytok-e. Ami nem öl meg az megerősít. Miért változott ennyit a világ? Bocsi ha nem vagyok eléggé érthető de megpróbálkozom vele?!

Figyelt kérdés
Ha körülnézel hányan válnak el bántják meg a másikat mintha egyre kevesebben lennének boldogok az emberek nem tisztelik egymást, a gyerekek sokan nem számthatnak a szüleikre. Hát ez elég depisen hangzik. Az igazi kérdésem az lenne ,hogy 1 évet jártam a barátommal 1. szerelem komoly kapcsolat kiderült nálam 1 betegség megkérte a kezemet eszméletlenül szerettük egymást rengeteg nehézségen mentünk keresztül ezalatt a rövid idő alatt rengeteg tervünk volt de a betegségemre a gyógyszerem eggyik mellékhatása a hangulat ingadozás a vőlegényem összejött egy másik lánnyal majd 2 hónap után békülni akart kibékültünk. újból kezdtem boldog lenni , végre mellette sajnos sok családi probléma alakult ki otthon azt hittem eggyütt átvészeljük majd újból találkoztam a családjával úgy hiányoztak olyan jó volt lett volna mert az ex vőlegényem 3 nap után ismét még nagyobb szarba hagyott benn mint elötte majd késöbb visszament a másik lányhoz nemmondott semmit én kerestem csak annyit hogy nem így képzelte el megszakad a szívem 1 suliba járumk állítólag azért jött vissza mert hiányoztam és nemtudott elfelejteni minden nap látom tanolok dolgozom kezelésekre járok anyukámat műtteni kell apám újból iszik. és a legjobb barátaim az ő barátai is nem értem ,hogy örök életemben küzdöttem és rengeteg szar dolgot éltem át végig néztem ahogy az alkoholista apám szarráveri anyukámat és hasonlók végre boldog voltam de félek attól hogy sohasem leszek mégegyszer annyira boldog mint voltam. Azthittem ,hogy akit szeretünk kitartunk mellette segittünk egymásnak a bajba és ,hogy a szerelemben nemkell figyelni arra ,hogy hogy mondod ki vagy ,hogy csak a legjobb formád mutasd hisz akit szeretünk ismer mi is ismerjük és nem szégyelünk egymás elől sem külsőt sem belsőt mert azért szeretjük a másikat aki én azt hittem ,hogy a szerelemben nincs megjátszás hazugság és ha ép szar időszak jön 1 kicsit lehet gyengének lenni mert ha igazi seggít a másik fél!? vagy én ítélem rosszul???
2013. dec. 16. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Zavarosan fogalmazol és csapongsz,ami tükrözi a zaklatott lelkiállapotodat.Először is próbálj lehiggadni,nyugodj meg,és gondolkodj!Egyetlen egy életed van,amit ki kell használnod.Ha magadba roskadsz és feladod,akkor sosem leszel boldog.Ha összeszeded magad és felállsz a padlóról,akkor esélyed van rá.Cserben hagyhat a világ,elveszítheted azt,akit szeretsz,de amit te adsz a világnak,az örök.Ha szeretnél szép és tartalmas életet,akkor igenis küzdened kell,mert ha küzdesz,vesztíhetsz,ha nem küzdesz,vesztettél.Te még fiatal vagy,erősnek kell lenned,előtted az élet!
2013. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!