Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az életem össze omlot elváltak...

Az életem össze omlot elváltak a szüleim anyám streszel ordibál nincsen jol a tesom egyfojtába üt és ver apámat pedig nem is látom meg akarom ölni magam már 11 évesen mit tegyek most?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 18:06
 1/5 gömbicica ***** válasza:

szia. hát megölni ne akard magad((((

Édesanyádnak biztosan nehéz napjai vannak. ne csodálkozz ha vacakul van. mondd el neki, hogy nagyon szereted (persze csak akkor, ha tényleg nem dacoskodsz éppen!!) és majd megoldódik minden. támogasd őt, és próbáld meg megérteni.tesód ver???

hát ez meg milyen munka(((((

nagyszülő esetleg??? nem tud segiteni?

2013. dec. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

figyelj, elhiszem hogy rossz

az öngyilkosság baromság, felejtsd el

először is, nem lehet a dolgokat megoldani? Miért kell veszekedni, ordibálni? Elváltak, és kész. Az még rosszabb, ha valami nem megy együtt. Van munkája anyukádnak? Apukádnak? Vagy van valami bevételük? El tudnak tartani titeket?

Mond meg nekik, hogy ne csinálják. A tesódat is állítsd el, inkább a farkával játszon.

KOncentráljanak inkább arra amin tudnak javítani. Az értelmetlen veszekedésnek semmi értelme.

2013. dec. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is ne légy öngyilkos.Az semmire nem megoldás

Nagyszülők vagy más rokon akihez mehetnél?

Próbálj meg leülni és megbeszélni a dolgokat, hogy neked ez nemjó és hogy próbáljanak békében lenni.A tesódat meg fejeld orron ahogy csak tudod attól tuti leáll (tapasztalat..:D)

2013. dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Hat figyelj. En is 11 eves voltam es ugyanezek tortentek meg velem is... Az a baj hogy en is megprobaltam magamat megolni es majdnem sikerult is ugyanis felvagtam az ereimet. Aztan ahogy telt-mult az ido rajottem h felesleges volt mert minden megoldodott. Igaz most is pszihologushoz jarok de mostmar mas miatt. Azota megbantan es rajottem hogy teljesen felesleges volt most viszont hegekkel a kezemen fogok jarkalni egesz eletembe es ha rajuk nezek ez mindig eszembe fog jutni de ilyenkor probalj olyanokat csinalni vagy olyanokkal lenni akikkel jol erzed magad boldog vagy veluk es elterelik a figyelmedet! :)
2014. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az üzenet küldője: Marcell76

Az üzenet címzettje: ...

Az elküldés időpontja: 07-15 21:25

Az üzenet témája: Re:

Az üzenet szövege: a fiam halott... meg olte magat

en az anya vagyok kerlek ne irj tobbet ide.....


Ezt nem rég kaptam mint láthatjátok. Próbáltam segíteni Neki, de úgy tűnik nem sikerült... :( Nyugodj békében!

2014. júl. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!