Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám állandóan utazgat,...

Az anyám állandóan utazgat, utál engem és apát, a közösbe nem ad bele és csak magával foglalkozik. Hogyan változtassunk ezen?

Figyelt kérdés

kb 2 éve már,hogy az anyukám évente 5-6x eljár utazgatni külföldre. persze a saját pénzéből de soha egy forintot nem ad bele a közösbe, minden számlát apa fizet, apa vásárol be mindent apa intéz. nagyon félek attól,hogy ha az apukámnak baja lesz éhen halunk mert az anyám majd akkor is külföldön elutazgatja a pénzünket. Ha apa nem vásárol be akkor üres a hűtő és nem eszünk mert anya minden egyes forintot elrak az utazásába. ha meg finoman szólunk neki,hogy de gondolnia kellene a jövőre is akkor meg megsértődik és hetekig nem szól hozzánk. engem utál amiért mindig beszólogatok neki,hogy nem főz rendes,hogy üres a hűtő stb. apát pedig nem zavarja és nem szól neki. inkább éjjel nappal, még vasárnap és ünnep napokon is dolgozik......


jövőre tovább tanulok és ha nem vesznek fel tandíjmentesre akkor elég sokba leszek apának. persze azt is egyedül fogja fizetni mert az a szemét anyám majd elbagózza meg elutazza a saját pénzét.én már utálom őt, bárcsak elválnának! soha semmilyen lányos problémám nem beszélhetem meg vele mert szarik rám. van,hogy apa pénzén vesz nekem mondjuk egy felsőt és dicsekszik,hogy ő milyen kedves meg aranyos,hogy gondol rám és meg van sértődve hogy apának köszönöm meg. ha anyámon múlna az életem akkor nem lenne se jogsim se semmim csak egy rongyos senki lennék.


bocsi ha hosszú lett de nagy szükségem lenne kívülállók tanácsára is! Szerintetek mit kellene tennem/tennünk,hogy észbe kapjon és rájöjjön,hogy milyen önző életet él?


köszi a válaszokat!


2013. nov. 27. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Te semmit nem tudsz tenni. Az, hogy ki mennyit ad a közösbe csakis a szülőkre tartozik, mert ők a pénzkeresők a családba. Ha apád ezt eltűri, akkor nincs mit tenni. Viszont ha elköltöznétek egy hónapra rokonokhoz, és anyukádnak nem lenne kaja a hűtőben, és nem lenne aki megcsinál helyette mindent, akkor talán elgondolkodna.
2013. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te sajnos nem tudsz tenni semmit.

Szüleid váljanak el, te maradj apuddal.

Anyukád meg akkor kénytelen lesz magáról gondoskodni...

2013. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
válás te mész a faterhoz a mamit meg le kell szarni
2013. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de apa nem akar válni!!!!
2013. nov. 27. 22:01
 5/6 fiftififti válasza:
Ha nem akar válni, te sajnos nem sok mindent tehetsz azon kívül, hogy leülsz velük beszélgetni. Elmondod nekik mi bánt téged és szeretnéd ha erre megoldást találnának. Vagy magyarázzák meg neked, ez miért jó nekik, hogy te is megértsd.
2013. nov. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2021. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!