Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az embert megcsalja a...

Ha az embert megcsalja a párja, akkor azt megérzi az ember? Honnan lehet felismerni hogy nem féltékenység uralkodot el az emberen vagy hogy tényleg baj van? Ezek a megérzések beszoktak jönni?

Figyelt kérdés
Mik a jelei a megérzésen kivül?
2013. dec. 18. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A megérzésen kívül biztosabb jel nincs is.
2013. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Aki olyan rafinált mint én, persze hogy rájön, és lehetőleg hamar el is intézi

21/F

2013. dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez egyéni dolog. Van aki megéri, van aki nem.

Nem vagyok rá büszke, de egyszer megcsaltam valakit és nem jött rá.

2013. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%
Én tíz éve csalom a nejem,de még nem érezte,hogy valami nem oké.Vagy legalább is nem mutatja.
2013. dec. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az ember csak úgy hirtelen a semmitől nem lesz féltékeny! Annak mindig van valami kiváltó oka mégha jelentéktelennek tűnik akkor is!Főleg ha valakivel már régebb óta együtt él!
2013. dec. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem eddig sajna minden megérzésem bejött... Ha nem is konkrétan megcsalás,de valami sunyiság tuti volt. Minden kis sz.r kamura rájövök.
2013. dec. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem sokan érzik, csak van aki homokba dugja a fejét... Ha az ember csalja a párját annak vannak jelei. Pl hazugság, titkolózás, mindig később ér haza, hirtelen sok "barátja/barátnője" lesz...
2013. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4-es, nem tudom eldönteni, hogy ezzel most dicsekedni szeretnél vagy ennyire lenézed a feleséged?
2013. dec. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a megérzésen kivűl a konkrét bizonyíték a tuti.
2014. okt. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4.-es lehet hogy a nejed is 10 éve csal meg téged, igy nem érdekli hogy te megcsalod. erre nem gondoltál????????mert ez igy szokott lenni.
2014. okt. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!