Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában tényleg...

Ebben a kategóriában tényleg ennyi buta, szövegértelmezési problémával küzdő ember van?

Figyelt kérdés

Majdnem minden kérdésnél meg lehet figyelni, hogy előbb-utóbb felbukkannak azok a válaszolók, akiknek semmi közük a kérdésez, nem róluk és nem hozzájuk szól, éppen ezért adnak egy tök haszontalan és oda nem illő kérdést.


Néhány példa:

- ha úgy írják ki a kérdést például, hogy "20-25 év közöttiek, ti még otthon éltek?", akkor biztosan válaszol majd helyettük egy csomó 18-19 éves, hogy ők már milyen régóta függetlenedtek, és még több 40-es, hogy bezzeg ők anno még a rendszerváltás idején már ötgyerekes anyák voltak ennyi idősen.


- ha valaki kiír egy általa negatívnak tartott jelenséget, pl. hogy miért szülnek húszévesek a szülők nyakára, mikor még nem is dolgoztak, se végzettségük, azonnal megjelennek a véranyák, hogy ők igenis kaptak lakást/jól keresett a férjük/vállalkozásuk volt, és elkezdik osztani az észt, mert őket mindenki lenézi és milyen érettek voltak már meg milliomosok - pedig nyilván ez a kérdés sem róluk szólt.


- ha valaki leírja, hogy sajnos el kell vetetnie a kisbabáját, mert munkanélküli, senki nem támogatja és pénze sincs, mi ennek a menete, hát azonnal jönnek a válaszok, hogy nyomorult gyilkos, meg lehet azt oldani semmi pénzből is, legyen átkozott mert nem vállalja be a nagy büdös semmire a gyereket.


- ha valaki azt írja, hogy nem jön ki a családjával, de már fél éve nem talál munkát, ezért elköltözni sem tud és mit tehetne, erre meg ötezren nekiesnek, hogy dolgozzon. Na, ez az a típus, ami tényleg naponta megy, elmondja, hogy BÁRMIT elfogadna és mégsem talál, és akkor tanácsolják neki még ötezrem, hogy ne válogasson, meg miért nem dolgozik???


Ez csak néhány volt, ami hirtelen eszembe jutott, de szerintem a lényeg érthető. Én tényleg nem tudom elképzelni, hogy ha le van írva egy kérdés normálisan, értelmezhetően, akkor miért kell mindig teljesen haszontalan, teljesen másról szóló, teljesen haszontalan válaszokat adni? Aztán meg csodálkoznak, ha le vannak pontozva, és meg lassan feleslegesnek tartok bármit megkérdezni, mert vélhetően tíz válaszból egy lesz majd a lényeghez kapcsolódó.


2013. dec. 3. 19:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Fröcsögés és a "bezzeg én" attitűd! :)
2013. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem teljesen felesleges ezen prüszkölni, úgysem fog történni semmi változás ennek hatására.


De hogy a kívánságodnak eleget tegyek és témába vágó legyen a válaszom: Én igenis szeretem a paprikás krumplit!


Remélem, segítettem ;-)


Utóirat: Ne húzd fel magad, a legtöbben nem azért jönnek ide, hogy jobbá tegyék mások életét hasznos tanácsokkal, hanem azért, mert unatkoznak az informatika órán és jól elhülyülnek.

2013. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
Felvágnak mint az oviba( messziről jött ember azt mond amit akar),hogy ők mennyivel jobbak mint a kérdező. Tipikus magyar hozzá állás rúgjunk bele még egyet a földön fekvőbe.
2013. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%

Az én "kedvencem", amikor egy nő teljesen padlón van, amiért abortuszra kell mennie, vagy elhalt a terhessége, vagy spontán/művi úton elvetélt, és ekkor MINDIG akad legalább egy olyan bunkó, tapintatlan nő, aki a vigasztaló és együttérző kommentjét azzal fejezi be, hogy a végére odabiggyeszti, hogy X hkm (ti.: x hetes terhes)


Mindig van egy hormonzavaros terhes nő, aki nem bírja ki, hogy dörgölje a kérdező orra alá, hogy bezzeg ő boldog kismama. Persze ha ezt szóvá teszem neki, akkor arra hivatkozik, hogy ő csak bátorításképpen írta oda.

Undorító!

2013. dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
25%
Fú mennyire nincs életed. Itt próbálod kiélni magad. Lenézel másokat mégse tudtál hibátlanul megfogalmazni egy kérdést. De te tökéletes vagy úgyhogy ne idegeskedj.
2013. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Az "elírok egy-két szót" és a "teljesen másra válaszolok, mint amit kérdeztem" között szerintem azért elég nagy különbség van. Az oldal célja elvileg az, hogy a kérdéseimre kapja választ, ha valaki félreüt ezt-azt, azzal nem foglalkozok, de ha egyetlen hasznos választ sem kapok, csak a "bezzeg én"-típusú reakciókat, az igenis idegesít.

2013. dec. 3. 20:36
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

nem csak az a kategória, az egész gyik tele van ilyen trollokkal. a legjobb amikor nem a kérdésre válaszolnak, hanem arra, ami okán a kérdés felmerült, s ami eleve teljesen nyilvánvaló.


de vagy hogy el se olvassák rendesen a kérdést s kitalációkkal válaszolnak.

2013. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
56%
Csak az ebben a kategóriában előforduló buta, szövegértelmezési problémával küzdő emberek zavarnak?
2013. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%

mert minden válaszadó magából indul ki és sok a negatív ember


nekem pl boltban volt egy olyan, hogy kérdeztem az eladót, látom keresnek még eladót munkatársnak, jelentkezhetek e, stb, erre közlik, igen, startkártya a feltétele. erre nagy röhögve egy asszony elkezd röhögni, hogy "te már úgy is annyi idősnek látszol, hogy stratkártyát te már nem kapsz ha ha"


pár napon belül lett startkártyám...

de a lényeg az az asszonynak öregedési pánikja lehet.


szóval amikor én trollokkal találkozom, a válasz mögött én őt látom és csak szánni tudom az ilyeneket.

2013. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%

Huh, nem ebben a kategóriában, de egyszer feltettem egy kérdést arról, hogy hogyan találhatnék meg egy külföldi filmet... Mindjárt az első válasz az volt, hogy "Hát és aztán hogy akarod te azt megérteni?"

Szóval az értetlenség, sőt kifejezett trollkodás nem csak erre a kategóriára jellemző.

2013. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!