Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 napos céges kirándulás...

3 napos céges kirándulás (vedelés). Ez belefér egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Síelni menne a párom. Elvileg. Minden évben mennek. A sífelszerelés viszont maximum az első napon kerül elő, utána csak buli és vedelés van. Láttam képeket a korábbi évekről . Az esték rendszerint sztriptíz bárban végződnek, meztelen táncoslányok vannak a képeken. Ráadásul ismerem a kollégáit, többen rendszeresen k.rváznak. A szó legszorosabb értelmében, prostihoz járnak néha- néha, pedig otthon a feleség és a gyerek.

Nem lenne bajom az egésszel, ha tényleg síelésről lenne szó. De ez csak egy ürügy. A céges bulikkal sics bajom, menjenek,piáljanak. Na de 3 napra lelépni... Ez tényleg belefér? Túlreagálom? 2 éve vagyunk egyébként együtt, tavaly is volt, és én teljesen kikészültem itthon.

A történethez hozzátartozik, hogy alapvetően bízom a páromban,de ha iszik, akkor a legkevésbé sem,ezt ő is tudja, meg is érti, ismeri magát. Ő teljesen kifordul magából, és nincs határ. Legtöbbször nem is emlékszik ilyenkor.

Az én ajánlatom az volt, hogy menjen el, de ne piáljon. Néhány sör oké, de ne vedeljen, hiszen elvileg egyébként is síelni megy. Erre azt mondta, akkor inkább el se megy.

Ez normális? Én vagyok a hárpia? Én sem lépek le napokra bulizgatni semmilyen indokkal.


2013. dec. 20. 02:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
69%
A pialas meg beleferne, de prostik mar nem, igy nem engednem!
2013. dec. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
45%

Az enyém sem mehetne:)

Ilyen képek után sem biztos hogy vele maradnék..

2013. dec. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Egyébként a piálás is csak nála zavar. Soha egy kapcsolatomban nem okozott problémát, ha néha kcsit felöntöttek a garatra. De neki tényleg elmennek otthonról. Egész más ember lesz, és utálom ilyenkor. Szerencsére max évi 3-4 alkalomról van szó, belefér. De hogy 3 napra lelépjen inni...
2013. dec. 20. 03:16
 4/36 Grim13 ***** válasza:
94%
Nem vagy hárpia, ha a barátnőm "piásan" másra hajtana és ezt tudnám róla szakítanék vele, mert ez nem kifogás hogy "ittam"... (23/f) volt már hogy nagyon eláztam céges bulin de egy nőre hajtottam rá összesen ez a párom volt aki vezetett hazafelé én meg félálomban meghívtam egy italra (agyilag fél évvel a kapcsolatom előtt jártam részegen és azt hittem még csak ismerkedős szakaszban vagyok)
2013. dec. 20. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
89%
Ezek szerint en harpia vagyok... mert nalam mar az kiverne a biztositekot, hogy meg o az aki folhaborodik es ha nem ihatja le magat a sargafoldig inkabb el sem megy! A k....zast mar nem is kommentalom...
2013. dec. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
85%

Én már elég öreg vagyok, és elég sok tapasztalatom van.

A kapcsolatotokban nem a3 napos síelést stb-t tartom a legnagyobb problémának. Hanem azt, hogy évente néhányszor annyit iszik, hogy akkor teljesen kifordul önmagából.

Most még csak évi 2-4 alkalom, de ez évről-évre több lesz. Akkor hogyan fogod ezt tolerálni?

Gondolkodj el ezen.

2013. dec. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
24%
Felnott ember, el tudja dönteni, hogy mit akar. Ha nekem szabályokat állítana a parom, hogy mit csináljátok, meg mit nem, onnantol mar az exem lenne.
2013. dec. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
43%

Egy kicsit engem is stresszelne, de ha meg akar csalni, akkor ahhoz nem kell elmennie 3 napra...tény, hogy ilyenkor egyszerűbb a dolog,

Nincsen baj azzal,mhgy 3 napig isznak...nekem még egy sztriptíz bárral sincsen bajom, tudom, hogy a férjem nem vevő rá, pedig engem nem zavar...de azért a kur.vák erős, a másikmoldal, hogy enm lennek együtt olyan férfival, aki kur.vázna (igaz gondolom a legtöbb nő nemmis sejti,h . mit csinál a férje:()

De én olyannal semtudnék együtt lenni, aki részegen nem megbízható, nekem sem mentség a részeg voltam.

Nekem pl olyankor is csak a férjem van, és a férjem is ha elázik, akkor engem keres....ez van, mi már csak ilyen megyepesedettek vagyunk:P


Tehát. Én úgy gondolom felnőtt férfi, nem az anyja vagyok, hogy akármitől eltiltsam..

Tudja ő magáról, hogy milyen, ha annyira hűséges akar lenni, akkor visszafogja magát és nem iszik, vagybhaiszik akkor reszegen sem csinál "butaságot" ha nem akkor nem mindegy? Nekem nem kéne olyan ferfi, aki csak azért nem csal meg, mert nem adódik alkalma...

2013. dec. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
87%

"Az én ajánlatom az volt, hogy menjen el, de ne piáljon. Néhány sör oké, de ne vedeljen, hiszen elvileg egyébként is síelni megy. Erre azt mondta, akkor inkább el se megy."


Ezek után egyértelműen NEM szeretném, ha elmenne. Ha mégis elmegy, hát kalap-kabát.

2013. dec. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
84%
hmm, milyen munkahely ez?
2013. dec. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!