Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem engedi, hogy otthon...

Nem engedi, hogy otthon maradjak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hülyén fog hangzani. Az alapprobléma az, hogy lenne egy négy napos osztálykirándulás, csakhogy én nem akarok menni. Anyám nem engedi, hogy otthon maradjak. Próbáltam vele megbeszélni, de nem vált be. Sürgősen kéne valami ötlet.

szept.27-én már indulás van. Köszönöm a válaszokat előre is.



2012. szept. 25. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod meg, hogy miért nem akarsz menni? Talán megértenék...
2012. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy elmondtam. Nem nagyon hatotta meg.
2012. szept. 25. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem akarsz menni és anyád meg miért tiltakozik ellene?
2012. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Menny el.. Vigyél magaddal mp3 lejátszót, napközben hallgass zenét, figyelj a múzeumokban este meg feküdj le korán aludni.. Így lehet túlélni egy osztálykirándulást ha utálod a többieket..
2012. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A dátum miatt. 29-30. Fontos lenne ha itthon lehetnék ezeken a napokon. Anyám pedig azt mondja, hogy kötelező. (tudomásom szerint az osztálykirándulások nem kötelezőek.)
2012. szept. 25. 21:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem kötelező, de erre nem szedtek már be pénzt? Nem lehet, hogy a rád eső költségek már bele lettek fektetve és kvázi kárba vesznek, ha nem mész és ezért nem akarja anyukád?

Különben, ha más nem, játszd el a beteget. Lázmérőt babráld meg, mutasson lázat (forró vízbe mártod), hányást szimulálsz (hánytatod magad), mintha vírusos hányásod lenne.

2012. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Még mindig nem értem mi olyan fontos azon a két napon. De akkor meg nem mész el és pont. Nem csomagolsz be, reggel nem kelsz fel időben, nem öltözöl fel, nem mész az indulás helyére.
2012. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Valami buli lesz akkor? mert bulik sokszor vannak osztálykirándulás viszont annyira nem..
2012. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!