Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pofon még belefér?

Egy pofon még belefér?

Figyelt kérdés

Válófélben vagyunk a feleségemmel, mert megcsalt. Azonnel kidobtam, de ő nem hajlandó elfogadni hogy vége. Követ telefonál, zaklat a munkahelyemen, hogy neki csak egy esély kell, hogy bizonyítani szeretne, de én nem szeretném. Próbálkoztam már szép szóval, beszélgetéssel és sajnos már fenyegetéssel is, de nem segít semmi. Páran azt tanácsolták, hogy mutatkozzak más nővel előtte, de ezzel nem csak őt és magamat, hanem a harmadik felet is megaláznám, ez nem opció. Valahogy pedig ki kell ábrándítanom magamból, mert már nagyon zavar. Soha nem ütüttem meg és nincs is ínyemre, de egy nem túl nagy pofon talán működne, más ötletem. Ha nektek van, kérlek mondjátok!

Tudom, hogy egy féreg vagyok, hogy ilyen eszembe jut, én is annak érzem magam, de szörnyű helyzetben vagyok, kérem megértéseteket!


2013. ápr. 10. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Komolyan azt akarod mondani, hogy felnőtt férfi létedre nem tudod megszabni egy másik embernek, hogy mennyire engeded be az életedbe, és inkább ütnéd, csak mert képtelen vagy uralni a helyzetet? Te tényleg nem vagy normális!
2013. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal add be a válópert, ne vedd fel a telefont stb.

Ha látja, hogy valóban komolyan gondolod, kénytelen lesz beletörődni.

2013. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs gyerek, akkor szakíts meg minden kapcsolatot vele, csak a bírósági tárgyaláson találkozzatok. Ott viszont jelezd a bírónak (lehetőleg a mobilodon ne töröld ki a hívásnaplót), mondd hogy hozol tanúkat a munkahelyedről a zaklatásra, stb.
2013. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A pofonnal talan az is jobb hogy mas novel mutatkozol elotte, legalabb megtapasztalja azt az erzest amit o okozott neked.
2013. ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A pofon sajnos nem megoldás . Nem nagyon tudsz mit tenni , magától kéne rájönnie hogy ennek vége van. Csak vigyázz hogy ne ébressz benne hiú ábrándokat.
2013. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezt mind megtettem, de nem érdekli, távoltartási végzést is kértem már, de nem hagy fel a zaklatással és még öngyilkossággal is fenyegetőzik. Őrült.
2013. ápr. 10. 18:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Fenyegetőzzön,tegye meg ha ennyi az esze. Ő csalt meg nem te őt. Ne reagálj a hívásaira. Ha a munkahelyeden zaklat fapofával higgadtam mondd meg neki,hogy ezek után nem érdekel és megakarsz szabadulni minél előbb tőle utána menj a dolgodra. Csak meg tudod oldani felnőtt ember létedre! Ügyesen:)
2013. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kifejezetten utálom, ha egy férfi megüt egy nőt, de úgy látszik, néha nem lehet máshogy hatni az emberekre. Nem hagyhatod, hogy teljesen a nyakadra nőjön és hogy megkeserítse az életedet. Van olyan, hogy egy nő áldozat, de ez pont nem az a helyzet és szerintem nem vagy féreg.
2013. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne üsd meg, még feljelent. Maradj higgadt. Jelentsd fel zaklatásért.
2013. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Levegőnek nézni sem próbáltad?
2013. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!