Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked van olyan amit szégyells...

Neked van olyan amit szégyellsz, titkolsz a múltadból?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 10:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Persze hogy van, mindenkinek van!
2013. dec. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 intrepid ***** válasza:
49%
Igen, nagyon sok olyan nőt otthagytam, akik őszintén szerettek, mert megijedtem a kötöttségtől.
2013. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
2-es, mondd már el, hogy miért féltitek ti férfiak (tisztelet a kivételnek) ennyire a függetlenségeteket? Hónapok óta megy emiatt a harc a párom és köztem és még mindig nem tudott meggyőzni róla, hogy mitől fél, pedig állítása szerint imád. :-(
2013. dec. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hogy édesapám rendszeresen bántalmazott gyermekkoromban, és a sok ember számára egyértelmű szociális fóbiám, tömegiszonyom ennek köszönhető (nem bírom elviselni az emberek közelségét, nem szeretek kapcsolatokat kialakítani, a kézfogástól meg kiráz a hideg az érintés miatt).


Sajnos sokan nem értik miért vagyok ilyen visszahúzódó, de ez a dolog túl személyes nekem ahhoz, hogy megosszam velük. A férjemnek sem mondtam el (bár ő enélkül is megérti a viselkedésem), senki nem tudja, csak a közeli családom.

2013. dec. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
22%
3-as. Mert mindenkinek szüksége van egy privát szvérára, életre bármilyen okból kifolyólag. Ezt meg kell hagyni. Mindennek van egy határa.
2013. dec. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Engem az anyám bántalmazott sokat gyerekkoromban, és ez nálam is egy olyan dolog, amiről senkinek sem szoktam beszélni, még a páromnak sem. Tudja, hogy nem vagyunk jóban, de azt nem, hogy mennyit vertek és aláztak régen. Szégyellem, hiába tudom, hogy nem engem minősít.
2013. dec. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
58%

utolsó...


Nagyon furcsa, hogy a férjedet nem sorolod a közeli családtagjaid közé, és nem tudsz benne annyira megbízni, hogy elmond neki...:(

Nagyon sajnálom ami veled történt, remélem egyszer azért megnyílsz a párodnak....az emberekhez való viszonyulásod pedig érthető...


Van, amit szégyellek, de általánosságban nem titkolom, de pl a szüleimnek nem mondanám el, mert nem ér annyit, hogy fájdalmat okozzak nekik, ők nem értenék meg.

2013. dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

3-asnak szántam...csak lassú voltam


7.

2013. dec. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%

7.: Nyilván nem úgy értettem, hogy a férjem nem közeli családtagom, de forgasd csak ki a szavaimat. Úgy értettem, hogy "az" a családom tud csak róla, aki ennek szemtanúja volt.


Nem kívánok ilyen téren megnyílni és megosztani ezt a párommal, mert egyrészt ez számomra szégyenérzet, másrészt nem szeretném, hogy a szüleimhez való viszonya emiatt változzon. Akár édesanyámhoz vagy a testvéreimhez, amiért nem avatkoztak közbe.


Légyszíves ne bíráld a döntéseimet, mert semmi jogod hozzá, másrészt a kérdés nem erről szólt.

2013. dec. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
3-asnak? Én voltam a hármas, de az én írásomhoz nem passzol a válaszod :-)
2013. dec. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!