Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, amit a legjobban...

Mi az, amit a legjobban szégyellsz az életedben, amit tettél vagy mondtál?

Figyelt kérdés
És ha épp olyan a dolog, mik lettek a következményei?
2012. aug. 20. 11:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%

bizonyos veszekedéseket, mikor barátaim vagy szüleim képébe toltam dolgokat

de akkor mérges voltam, visszagondolva mindig rossz érzéssel tölt el :(

2012. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Az egyik munkahelyemen nagyon szerelmesek lettünk az egyik kollégámmal,akinek az élettársa a főnököm volt. Ők nem voltak már jól meg,szakítottak is utána,de borzasztóan gyűlöltem és a mai napig gyűlölöm is magam,amiért egy olyan srác rabolta el akkor a szívemet,aki foglalt volt,hiába nem volt már jó a kapcsolatuk. Ezt nagyon szégyellem, ott is hagytam utána a melóhelyet,ami borzasztóan rossz volt,főleg mert akkoriban kezdtem még csak el dolgozni suli után. Szóval ezt nagyon mélyen megbántam magamban,hiába szerettem a srácot. Ő is szeretett, de aztán mégis a munkahelyen maradt,nekem kellett lépnem.Azt nem bánom,hogy akkor váltottam,találtam sokkal jobb munkát, de azt nagyon megbántam,hogy nem tudtam ellenállni,de megtanultam a leckét.
2012. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%
A másodikhoz hasonló az én életem szégyene is,amikor egy nős pasival kavartam. Nem tartott sokáig,és nem lett szerencsére semmilyen következménye,de ha eszembe jut,azóta is utálom magam miatta.
2012. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Megcsaltam a párom. Elmondtam neki mindent és szerencsére megbocsájtott. De azóta is mindig mikor valahol szóba kerül ez a téma vagy egy filmben történik ilyen legszívesebben elsüllyednék.
2012. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
5%

megcsaltam a barátnömet egy olyan csajjal, aki nagy haver a barátnömmel...

szemét vagyok, mi? :D

2012. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%

5-ösnek: Igen, szemét vagy. Majdnem annyira, mint a barátnőd állítólagos "nagy haverja".


Kérdezőnek: egyszer annyira berúgtam, hogy a végeredmény nagyon csúnya volt. Azóta is szégyenlem magam a szomszdéok előtt...

2012. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%
Megcsaltam azt aki a legjobban szeret :(
2012. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%
megcsalt a barátnőm én meg mivel tudtam a jelszavát kiraktam az összes róla készült meztelen képet a facebook üzenőfalára
2012. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%
Még kicsi voltam (7 éves) és nem értettem, hogy a dédmamám miért néz idegennek engem... és kiabáltam vele :( Annyira szégyenlem magam.
2012. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
és neked kérdező?
2012. aug. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!