Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tettél-e olyasmit életedben,...

Tettél-e olyasmit életedben, amit azóta is állatira szégyellsz? (Névtelenül elmondod? )

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 12:27
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
96%

Sok mindent. nem mondhatom el senkinek, mindenkinek sem.

Nem másnak ártottam azzal, hanem magamnak. Nagyon. csak akkor még nem tudtam ezt, azt hittem, másnak fog fájni. Hát nem.

Valamit azért mégis mondok.

Loptam, mert nélkülöztem.

Persze, lebuktam. Soha többé nem nyúlok ahhoz, amiért nem dolgoztam meg.

2009. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
93%
Lefeküdtem fiatalon, egy volt tanárommal. Állatira megbántam, de nagyon hamar vége lett annak a "kapcsolatnak".
2009. dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%
Igen tönnször is ok nélkül balhéztam,féltékenykedtem,hisztiztem és állatira leégettem magam.Azóta is mindenkinek megvan a véleménye rólam.És nemtudom,hogy hogy változtathatnám meg.:(
2009. dec. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
96%

Azt nem mondanám, hogy megbántam... De sokszor eltöprengek rajta, hogy "mi lett volna ha"..

Volt egy lány, aki az életénél is jobban szeretett, én pedig elhagytam.

2009. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:
96%
Egy fiú akibe nagyon szerelmes voltam rá tudott venni megalázó szégyenteljes dolgokra(szexuálisan), amiket azóta józanul átgondolva biztos nem tettem volna meg és még mindig bánom hogy képes voltam engedni.
2009. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
44%

semmit nem bántam meg! Minden egyes tettemet én csináltam, meggondoltan, vagy spontán, nem érdekes. Egyiket sem szégyenlem, mégha kellene is. Talán a "legszégyelnivalóbb" az, hogy vannak rólam nem épp nagykabátos képek, remélem értitek... A koromat nem írom ide, mert akkor a továbbiakban nem kapnál a kérdésre választ, mert mindenki engem oktatna.

Csináltam már pár dolgot, amit ha más csinált volna, tuti elsüllyedt volna szégyenében. De én általában egy poénnal megoldom, az egész életet nem veszem komolyan. Miért is venném komolyan? Egyszer úgyis vége, had éljem ki magam. Mindent megteszek, amire van lehetőségem. Mert megtehetem. De bárki más is megteheti, csak nem kell félnie.

2009. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
92%

A párom előtt örökre vége a bizalmának mert sokszor tettem olyat amit azóta megbántam!!

:'(

2009. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
96%

12.39 nek volt egy fiu akit az életemnél is jobban szerettem, de elhagyott, begyogyszereztem magam, nagyon szégyelem, azóta boldogan élek, még Ő a mai napig egyedül van! 32/l

Te hány éves voltál?

2009. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
95%
Több dolgot is megbántam.Többek között,hogy nem tanultam tovább,csak bandáztam.Naiv "kislányként" sok mindent elhittem amiből bajom lehetett volna
2009. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
95%

Tettem, de a sors vissza is vágott!


Egyszer nálam maradt valakinek majd félmilliója. Ő sem, és én sem vettük észre. Nagyon bonyolult pénzügyi tranzakció volt, szétágazó részekkel, és bonyolult elszámolással. Egy hét múlva vettem észre.. de nem szóltam róla.. (azóta is bánom). Ő sem vette észre, de neki meg se kottyant ez, hisz milliókkal tettük ezt hetente (munkahelyi történet).


Aztán egy év múlva ugyanennyit buktam egy rossz befektetésen... Szóval visszakaptam!

2009. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!