Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsony közeledtével más is...

Karácsony közeledtével más is rájön, hogy magányos?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 13:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
szerencsére nem
2013. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Rajtam kívül nincs más magányos ember az országban. Köszönöm a hasznos véleményt, már jobban is érzem magam.
2013. dec. 21. 13:26
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

biztosan van ilyen...de szerintem ez az emberen múlik, hogy mit érez..

én ilyenkor mindig rájövök, hogy több szerettem van mint gondoltam volna...


viszont az olyan ember is lehet magányos, aki körül sokan vannak...

2013. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
:D szerintem tudod te is,hogy nagyon sokan vannak úgy ,mint te..sőt még az is ,aki a családjával lesz a karácsonyi kajákat tömve az is rájön h. magányos..de én azt mondom inkább ez,minthogy elmész úgy egy ebédre h. "fu remélem jó lesz" aztán jönnek a veszekedések meg pár családtag aki még ekkor is berúg ,mert nem bír magával. Mondjuk idén szándékozom én is inni, de mértékkel...hogy elviseljem a körülöttem lévőket.:)) 20/l
2013. dec. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
88%
Én mindig magányos vagyok, mindig annak érzem magam, nem csak karácsony közeledtével.
2013. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

Nekem egyedül csak a szerelem hiányzik. Én ettől érzem magam magányosnak.

Más bajom nincs, családom van, haverjaim vannak, bár igaz barátom egy sem mert sajnos nem olyan rég ez is kiderült...

Tavaly is így éreztem, mert olyan tájt szakított velem az akkori barátnőm, nem volt nagy a szerelem csak hiányzott.

Én egyedül azt érzem hogy mindenről le vagyok maradva. A környékemen lettek volna lehetőségek karácsonyi vásárba menni, körülnézni, arra felé láttam hogy sok korosztályom beli szerelmes pár mászkált ott, nem is mentem inkább oda a szívem összerándult. Én itt éreztem azt hogy magányos vagyok igazán és a családomon kívül nincs más akivel megoszthatom a szeretetem a szeretet ünnepén.

elég szomorú így a világ hogy sok ilyen ember van. Kérdező nem csak te vagy így vele sok olyan ember van akiknek családjuk sincs és tényleg teljesen egyedül vannak. Egy ismerősöm is ápoló egy idősek otthonában és oda is kimondottan csak a karácsony alkalmával mennek be más idősebb emberek is hogy társaságban legyenek, legalább szentestén.

Van olyan kollégám aki teljesen egyedül lesz, pedig vannak gyerekei, csak ő olyan magának való ember szenteste egyedül lesz, de legalább egy olyan napja lesz amikor a gyerekeinél lehet.

2013. dec. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Én mindig sírni szoktam ilyenkor, hogy miért vagyok egyedül, meg elment egy újabb év, bármiféle történet nélkül.

21/F

2013. dec. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Rosszul álltok hozzá. Én örülök neki, mert nem kell ajándékokat vennem , és így megmarad a pénzem értelmesebb dolgokra :D
2013. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%

8..

így már érthető a magányosságod

2013. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Annak ellenére, hogy magányos vagyok kell ajándékokat vennem. :) Köszönöm az eddigi válaszokat.
2013. dec. 21. 14:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!