Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromnak ezek az ezer éves...

Páromnak ezek az ezer éves nevek tetszenek. Melyiket válasszuk?

Figyelt kérdés
Alexandra, Fruzsina, Melinda, Mónika,
2013. dec. 22. 11:33
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
88%

Ezek nem is ezeréves nevek...

De szerintem Melinda

2013. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
40%
Az Alexandra az egyik legszebb név. A Mónika is nagyon szép. A másik kettő nekem nem nagyon jön be. Viszont, hogy ezer évesek, azt nem tudom, de jobbak mint a Dzseni, vagy dzsesszika, vagy valami más 10 éve a magyar nyelvbe erőltetett név.
2013. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Nekem is a Mónika és az Alexandra tetszik.
2013. dec. 22. 11:38
 4/55 anonim ***** válasza:
45%
Végre normális nevek. Ezek teljesen normális nevek, kellemes őket kiejteni. Szerintem az Alexandra a legszebb. Megkérdezhetem neked mik tetszenek?
2013. dec. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
71%
Én ezek közül az Alexandrát választanám vagy esetleg próbálnám meggyőzni, hogy akkor legyen kicsit rövidebb, és Alexa:)
2013. dec. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 piriiiiii ***** válasza:
73%

Tudod, hogy mi az ezeréves név? Például az Enéh. Na az tökéletesen ezeréves, de legalább szép, pontosabban.. khm, szebb, mint a felsorolt nevek...

Választani nagyon nem tudok, nekem egyik sem tetszik (mondjuk nem is értem, hogy ez miért TŐLEM függ, és miért nem TŐLETEK, akiknek lesz a gyereke... ennyi erővel azt is kérdezhetnéd, hogy én milyen neveket adnék), úgyhogy azt mondom, melyiket tuti ne adjátok. A Mónikát ne. Az szerintem rettenetes, már bocsánat mindenkitől, aki Mónika.

Én is a Melindára szavaznék, az kedves név, a Fruzsina sem rossz, csak nekem mindig az uzsonna jut róla eszembe valamiért. Esetleg az Alexandra. De az meg egy könyvüzlet.

2013. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
43%
Alexandra a legszebb ezek közül. A Fruzsina pedig a legcsúnyább szerintem.
2013. dec. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
63%
Könyvkiadó. Jó hely. Sokan dolgozunk ott :D Alexandra :D
2013. dec. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
40%

Ezeréves nevek? Neked elment az eszed. Ja, tényleg, legyen inkább Dzsesszika meg Rikárdó, az friss.


Nekem amúgy a Mónikán kívül mind a három tetszik. A Mónika azért nem, mert utálom, amikor vki a hosszú ó- neveket elnyújtva mondja, olyan parasztos. Én Dorottyaként, amikor megmondtam mindenkinek, hogy Dorka a becenevem, dafke megkaptam a Daaaaaauuuuuurizásokat a kevésbé művelt ismerőseimtől, hát kapartam is a falat rendesen, annyira nem tetszik a hangzása. Móninál dettó ez lenne.

2013. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
28%
Alexandrára szavazok én is. De ha a párodnak tetszik, akkor megpróbálnám én is Alexára rövidíteni. De ez kérdéses mert ha a párodnak a Szandi miatt tetszik, akkor esélytelen az Alexa.
2013. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!