Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromnak ezek az ezer éves...

Páromnak ezek az ezer éves nevek tetszenek. Melyiket válasszuk?

Figyelt kérdés
Alexandra, Fruzsina, Melinda, Mónika,
2013. dec. 22. 11:33
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Én Alexandra vagyok, és egyáltalán nem ajánlom a nevemet. Hosszú, sok helyen le sem tudják írni, lendületből ksz-el írják, és ugye a becézés. Hiába akarom én, hogy Szandrázzanak, ha mindenki Szandinak meg Alexának (brr..) szólít. Lehet, hogy a te lányod élvezné, de nekem személy szerint egyáltalán nem tetszik a saját nevem, sem a becézései. Mondjuk a jelentése nagyon szép.
2013. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
64%
Melinda. Esetleg Alexandra. De akkor már inkább az Alexa. Mindegy, nekem a legjobban a Melinda tetszik :)
2013. dec. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
72%
37esnek igaza van ez vmilyen szinten troll kérdés. Lepontoz mindenkit ez az idióta. Aki ebből a 4 névből irt azt is lepontozta, pedig a kérdésre válaszolt. Ezért a válaszért engem is lefog, de engem nagyon nem érdekel csak megírtam a véleményem.
2013. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
71%

Kedves, nem érdemes idegenektől ilyet kérdezni, mert csak belegabalyodik, annyi ellentétes választ kap.

Előveszi a naptárt, mindjárt az elején ott van „Újév”, azt a kislány hamar, könnyen ki tudja mondani, már kiskorában. Nem úgy, mint például az Alexandrát.

De ha különlegeset akar, lehet például „Hold kel”, akkor csaknem minden nap lenne névnapja

2013. dec. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
Ha neked Alexandra és Mónika tetszik, a párodnak meg Alexandra, Fruzsina, Melinda és Mónika, akkor legyen Alexandra. Vagy Mónika.
2013. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy kit érdekel, hogy nekünk melyik tetszik? Te tényleg ekkora gyökér vagy, kérdező? Mi a fenének írod ki, ha nem véleményeket akarsz hallani?


Nem illik a vezetéknévhez. És honnan a búspi...csából tudjuk mi a drága párod vezetéknevét? Komolyan mondom, te egy idióta vagy.

2013. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, nem érdekli kinek mi tetszik! Akkor odaírtam, mit válasszon! A következő frissítéskor már le volt pontozva... Valaki meg odaírta, hogy én vagyok az idióta, mert trollkodásnak tartom az egészet...
2013. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
Melindat ne! Ahany Melindat ismertem, mindegyik hazudott meg lopott!
2013. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
Alexandra :)
2013. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett a Moncsis kommentemet lepontozni? Ez az én véleményem, és sem pontoztam le senkit az miatt, hogy neki más név tetszett...érdekes emberek vagytok.
2013. dec. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!