Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13-17 éves tinik, ti mit...

13-17 éves tinik, ti mit ajándékoztok szüleiteknek Karácsonyra? 13/l

Figyelt kérdés

Én legutóbb csináltattam nekik egy bögrét amit az én gyerekkori fotóm díszelgett. Mindenkinek ajánlom, és szerintem ennél jobb ötletet nem is nagyon találhatnék.


Tudátok esetleg adi tippeket hogy idén mit ajándékozzak?

(ami nem dezodor, parfüm, hanem valami eredeti).


2011. okt. 31. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
pl:neves,feliratos bögre,törülköző.egy medál képpel rólatok.ezek jutnak most eszembe.
2011. okt. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Mondjuk készíthetsz nekik egy montázst családi képekből, akár valami nagyobbat olyat is, amit mondjuk kiakaszthatnak a falra vagy ilyesmi. :)
2011. okt. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5%
semmit. nem érdemlik meg.
2011. nov. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
83%
mit nem érdemlik meg? ők hoztak a világra, ha ők nem lennének, te most nem léteznél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
kedves 4. válaszoló!!Igazad van :DD és sajnos tényleg léteznek ilyen emberek :PP (amúgy hogy a másik mellett is álljak egy kicsit nem tudhatjuk hogy milyen neki az élete és hogy miért utálja esetleg a szüleit :/ )
2013. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!