Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesóm egy éves kislánya sem...

Tesóm egy éves kislánya sem beszélni sem pedig járni nem tud. Nem is foglalkoznak vele, beteszik a babakocsiba és tolják. Mi lesz így vele?

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 10:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
4%
Nem egy ember lepontozása kell ahhoz,hogy ilyenek legyen a %-ok.Amúgy szerintem a hangsúly azon van,h nem is foglalkoznak a gyerekkel,ami lássuk be szomorú.
2013. dec. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
11-es, sztem a kérdező a nem foglalkozást arra értette, hogy "jajjj, hát nem is taníííítják", mint ahogy az benne volt a válaszkommentben is. Hát azért erre nem mondanám azt, hogy nem foglalkoznak vele. Attól, hogy nem tanítják beszélni, attól még nem biztos, hogy mittudomén, nem mesélnek neki meg szar kaját adnak.
2013. dec. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%

A Kérdező abból szűrte le, hogy nem foglalkoznak vele, hogy nem jár és nem beszél 1 évesen. És látszik rajta, hogy fogalma sincs a gyerekekről, csak szerette volna kicsit idegenekkel szidni a tesóját, de ez most sajnos nem jött be.

Ha pedig a Kérdező valaki lepontoz, más meg ugyanazt a választ fel, máris kijön az 50%-os hasznosság.

2013. dec. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz,nem kell egy gyerekre mindent ráerőszakolni,tudja ő mit akar,erős kifejezés,de jobbat nem találtam hirtelen.Minden gyerek más és más.Engem sem erőltettek semmire,egy éves korom körül tudtam "járni" meg beszélni,pár szót,gondolom.Korán megtanultam azt mondták,de semmivel nem vagyok előrébb,mint aki később kezdte el ezeket.Kár ezen idegeskedned kérdező.

11-es voltam.

2013. dec. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon mellélőttél ezzel, egy évesen nagyátlagban nem járnak és beszélnek a gyerkek.
2013. dec. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szaladgálni meg ugrálni kéne egy egy évesnek? Ordítozni a fagyiskocsi után? Semmi baja nem lesz nyugi
2013. dec. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
És neked kérdező karácsony napján is ez megy? Tesódat szapulni? olyan miatt ami nem is hiba? Nagyon szomorú életed lehet! Sajnállak komolyan!
2013. dec. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
55%

Irigykedsz kerdezo tesodra h neki van gyereke neked meg nincs? Mit gondolsz a tied szavalni fog menetlepes kozben? Nagyon el vagy tevedve.

Ilyen tesom lenne mint te nem is allnek vele szoba az biztos. Szanalom h most is az a legnagyobb gondod h nem jar nem beszel. Barmibe lefogadom h nincs gyereked de okoskodni azt tudsz!

2013. dec. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Te,és differenciálegyenleteket sem old meg? Menj a gyámügyre!
2013. dec. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!