Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak a rendőrségnek arról,...

Szóljak a rendőrségnek arról, hogy eltünt a párom vagy még várjak?

Figyelt kérdés

A párom tegnap délután elment a boltba és azóta nem jött haza. Egy faluban lakunk ahol mindenki ismer mindenkit, de senki nem látta.

Semmit nem vitt magával, csak 500 forintot.

Korai lenne még szólni az eltünéséről?

Barátai nincsenek a faluban, így oda nem mehetett.


2013. dec. 24. 10:25
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

Ne is várjatok már ide választ, hogy mi történt, van már neki (szerintem) új témája, kettő is:

- hogyan mondjam meg anyóséknak, hogy tovább nem fizetem az albijüket+rezsit, ha lemondanak a most örökölt házról

- a barátnőm nagyijához költöztünk, vagy fogunk költözni, (még nem eldöntött), hogyan mondjuk meg neki, hogy egy kicsit át kellene alakítani a házát, meg kicserélni a bútorokat, stb. stb. mert azok szerintem már nagyon cikik, de megbántani sem akarom


Szóval most ezek a menők, ide már szerintem nem fog a kérdező visszajönni! :)))

2013. dec. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
mi lett?
2014. febr. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!