Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A parom occse megjatszotta az...

A parom occse megjatszotta az eszet hogy nem ismer engem! Hogy reagaltatok volna ra?

Figyelt kérdés

A kedves ocsike most jott haza kulfoldrol, reszmunkaidoben dolgozik, normalis kajara nem is telik neki,mindenhonnan kihajitjak, mert sokszor a lakbert sem tudja fizetni, semmit sem tud felmutatni,semmije sincs. Most is hazajott egy cent nelkul, termeszetesen a szulei nyakara.

Es a paromnak szologat be, mikor sokkal jobban elunk mint o. Meg kepes volt a Karacsonyi vacsorakor pokhendien felszolalni, hogy ram nem is emlekszik, kivagyok EN??? Persze a parom meg, anyosomek is roton engem vedtek, de azert mit kepzel ez magarol?

Evente egyszer ha talalkozunk,ok, dehogy megjatsza hogy nem ismer, csakmert kulfoldre ment ehenkorasznak? Milyen emberek vannak...


2013. dec. 25. 11:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Mondd, hogy te sem emlékszel rá! :)
2013. dec. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
mondjuk azért te is elvagy vele foglalva,meg miért lényegeső kint hogyan él? örülj neki ,hogy évente 1xer látod..kibírod....meg mit foglalkozol vele
2013. dec. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Masodiknak: tabletrol irok, es nekem szokatlan ez az egy ujjas potyogtetes, amugy ket kezzel gepelek ha rendes geprol vagyok. Ezert sikerult elirni, amugy kossz hogy felhivtad a figyelmemet. Felsofoku vegzettsegem van amugy,puszillak!
2013. dec. 25. 11:50
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Édesem, ez nem véletlen elírás! Olyan nincs, hogy valaki teljesen véletlenül "j" helyett "ly"-t írt.

Ez sokat sejtet...

Ha van diplomás, akkor ne reklámozd! Roszz fényt vetsz az értelmiségiekre. (Bár az is igaz, hogy nem mindenki mérnök, orvos vagy ügyvéd. Vannak bőven fizetős, levelezős büfészakok.)

2013. dec. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

diplomáS --> diplomáD

roszz --> rossz

na látod buksikám, ez az elírás!

2013. dec. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Jaaaaj imádom amikor ezzel jönnek, hogy dehát nekem felsőfokú végzettségem van.. Okj? Bölcsész "diploma"? Valami emberi erőforrásos? Egyéb szépség? Könyörgöm, aki intellingens nem jön ilyen szöveggel..
2013. dec. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Valaki mondja meg légyszi mit írt el a kérdező, mert én egy db ly-t látok a szövegben, de az jó helyen van, és érdekel :D
2013. dec. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon annyi rosszmájú ember van :D
2013. dec. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mutatkozz be neki, mondd, hogy sokat hallottál a külföldi sikereiről, stb.
2013. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#7, már ki lett javítva:

eredetileg "semmilye" volt írva.

2013. dec. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!