Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A parom occse megjatszotta az...

A parom occse megjatszotta az eszet hogy nem ismer engem! Hogy reagaltatok volna ra?

Figyelt kérdés

A kedves ocsike most jott haza kulfoldrol, reszmunkaidoben dolgozik, normalis kajara nem is telik neki,mindenhonnan kihajitjak, mert sokszor a lakbert sem tudja fizetni, semmit sem tud felmutatni,semmije sincs. Most is hazajott egy cent nelkul, termeszetesen a szulei nyakara.

Es a paromnak szologat be, mikor sokkal jobban elunk mint o. Meg kepes volt a Karacsonyi vacsorakor pokhendien felszolalni, hogy ram nem is emlekszik, kivagyok EN??? Persze a parom meg, anyosomek is roton engem vedtek, de azert mit kepzel ez magarol?

Evente egyszer ha talalkozunk,ok, dehogy megjatsza hogy nem ismer, csakmert kulfoldre ment ehenkorasznak? Milyen emberek vannak...


2013. dec. 25. 11:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jo, szinte mindenki csak OFF-olt, igen, akar elhiszitek,akar nem, veletlen irtam "LY"-t. Tovabbi jo szorszalhasogatast!
2013. dec. 25. 14:34
 12/15 anonim ***** válasza:
67%
Ismerem ezt a típust.Nem érdemli meg,hogy foglalkozz vele.Nézd levegőnek,nézz keresztül rajta,aztán Csókolom!
2013. dec. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
Négyszemközt megkérdeznem tőle, hogy ki nem szarja le telibe az ő kisebbségi komplexusos nyűgjeit? Aztán otthagynáma fenébe. Nem kell foglalkozni vele.
2013. dec. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nem rosszból kedves kérdező, de ha évente egyszer látjátok egymást akkor tényleg ne várd el, hogy emlékezzen rád
2013. dec. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Talan azert varnam el hogy emlekezzen ram, mert 5 eve vagyok egyutt a batyjaval, es raadasul tavaly jegyeztuk el egymast, es az eljegyzesen o is ott volt. Tehat szimplan csak nagykin...
2013. dec. 26. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!