Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha nem...

Ti mit szólnátok, ha nem kaptatok volna semmit a párotoktól?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt. Nekem aránylag sok kutatás után sikerült olyan ajándékot vennem ami neki tetszik, de tőle még egy "boldog karácsony"-t se kaptam. Nekem n agyon rosszul esett.
2013. dec. 26. 18:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanígy jártam, és kicsit rosszul esett :(
2013. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
33%
Nekem 4 napja már párom sincs,nemhogy ajándékot kapjak tőle.
2013. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%
Párnapja mindenki itt írta, hogy nem az ajándék fontos hanem,hogy együtt legyetek. Akkor most mégis mi a baj.
2013. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Én is pont ugyanigy jártam, az utolsó fillérem is rá költöttem és én nem kaptam semmit.

Ott volt a fa alatt az ajándéka, s erre azt mondta flegmán: " ch nem kell.." és még neki állt feljebb, miközbe én nem is kaptam ajándékot (egy csokinak is örültem volna, de ő nem, ennyit nem tud rám szánni)

Nagyon rosszul esett..

És a lányom a 16 éves lányom , nem dolgozik, és az összes zsebpénzét rám költötte, ami figyelemre méltó, pedig mondtam neki , hogy nem kellett volna, hogy inkább magára költötte volna, és erre azt mondta " azért kaptad mert szeretlek " a könnyem is kicsordult..

Szóval az apja egy retek, legalább a lányának vett volna valamit, de még annak se..

2013. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
12%
Én is csalodott vagyok, eljegyzési gyürüt vártam....
2013. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Én most nem kaptam konkrétan semmilyen tárgyat a páromtól,mert nagyon sokat dolgozik és nem volt alkalma sehová eljutni.De karácsony előtt megvettük magunknak azt,amit mindketten szerettünk volna,így én ezt tekintem ajándéknak(szekrény)Az ajándékokat egyébként mindenki számára én vettem meg,mert én ráértem gondolkodni is rajta,meg beszerezni is.Nem érzem megbántva magam,mert minden szempontból szép volt az ünnep,nem érzem,hogy nem vagyok fontos számára.
2013. dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
30%

én sem kaptam semmit, de neki sem tudtuk megvenni az ajándékot.

lehet hogy később még kitesz magáért, de nem várom el, nem vagyunk már gyerekek, h ajándékokra áhítozzunk karácsonykor :)

szerintem az lesz ajándék, hogy elvisz valami csinos wellness szállóba, tavaly is ezt kaptam :)

2013. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
57%
Nem kaptam semmit, de ő sem :D Igaz, nálunk ez a szokás, egymásnak soha nem veszünk semmit alkalmakkor.
2013. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Lehet, hogy én vagyok a telhetetlen, de nem is foglalkozik velem semennyire. Most lenne lehetőségünk végre egy kicsit kettesben lenni,de ő már négy napja csak a tesómtól kapott bugyuta újságait olvasgatja és bármit kitalálok csak elzavar, hogy hagyjam békén. Meg már kettő nem is olyan olcsó baromságot rendeltetett meg velem az újságokból neten amit szinte soha nem is fog használni. Eddig olyan 100e-nél tartunk, erre én megkérdeztem, hogy az én régi vágyott fűzőmet megrendelhetem-e (12000ft) az volt a válasz, hogy hülyeségre nem költünk ennyi pénzt. Na mindegy! Kezd elegem lenni! De ebben ti nem tudtok nekem segíteni! Bocs! Csak egy kicsit kipanaszkodtam magam! Miatta minden barátom és minden ismerősömet feladtam annó, így nincs kinek panaszkodni!
2013. dec. 26. 19:48
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
Kedves kérdező, egy óvatos és halk kérdés: nem érdemelsz te ennél többet? Szerintem ahogy leírtad, ez egy méltatlan helyzet.
2013. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!