Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elutaznátok 2-3 hónapnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutaznátok 2-3 hónapnál hosszabb időre a párotoktól, ha nem lenne muszáj, legfeljebb előnyös? Mit szólnátok, ha ő tenné ezt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha munka ügyben akkor már őt is vinném, ha nem muszáj és nem is munka miatt akkor nem mennék!
2011. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 napietus ***** válasza:

az én férjem többször volt külföldön tanácsadóként, mert szakmailag értékesnek tartotta ezeket a munkákat. egyetértettem vele. az előnyös helyzeteket ki kell használni én is ezt tenném, és ő is ezt várná tőlem.


29/N

2011. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek akkor férnek bele, ha nincs párod, a munka nem minden ugyanis.
2011. aug. 2. 21:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem utaznék el. Ha ő menne sem örülnék neki, de elfogadnám. Lehet hogy közben elhidegülnék tőle, nekem nem való a távkapcsolat. De megvárnám, és egy ilyen alkalmat bevállalnék. Egy másodikat mondjuk már nem. Lehet hogy annak is kivárnám a végét, de az már valószínű hogy a vége lenne. Nem boldogítana hogy egy vagon pénzt keres. Max egy évet adnék neki ilyen jellegű karrier építésre. Két részletben:D Ez amúgy önzés a részéről is és a részedről is. Csak nézőpont kérdése hogy ki kit lát önzőnek. Rajtatok múlik a dolog, hogy mennyi kompromisszum készség szorult belétek.
2011. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 napietus ***** válasza:
nem minden, de az énünk része. ő a hivatása nélkül, a maximalizmusa nélkül nem lenne az aki. nem lenne az, akibe beleszerettem, akihez hozzámentem. ahogy én sem. ezek fontos dolgok. a házastársi esküben pedig benne van hogy "jóban és rosszban stb." tehát segíteni kell egymást, motiválni, vagy ha ezt nem tudjuk, akkor legalább hagyni érvényesülni, de semmiképpen sem hátráltatni. az ugyanis nem házasság és nem is kapcsolat, csak nettó önzés.
2011. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És az nem önzés, hogy figyelembe se véve hogy te mit szeretnél, elutazik? Ez ugyanúgy önzés, főleg ha a pénz motiválja. Minden érem kétoldalú, ugyebár. (nem a férjedről beszélek)
2011. aug. 3. 13:04
 7/10 A kérdező kommentje:
hű ezt már írták...
2011. aug. 3. 13:05
 8/10 napietus ***** válasza:
ha méb pénzről is szó van, annál inkább meg kéne értened. pénzt nem akkor keres az embr amikor akar, hanem amikor tud. most van 1 ilyen lehtőség, lehet, hogy utólag Te is bánnád, ha miattad hagyná ki. az én apám dolgozott Líbiában anno olajkúton, akkor még internet sem volt, hetente telefonálhatott. nem azért mert nem szerette a családját, hanem mert abból a pénzből nagyon sok mindent meg tudott valósítani, amiről csak álmodozhatott volna egyébként. és már midketten megvoltunk a tesómmal. szóval száz szónak is egy a vége: ha jön a lehetőség, meg kell ragadni, mert nem biztos, hogy lesz még egy esély.
2011. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez a kérdésem 2. részére volt válasz. Az első így néz ki:


"És az nem önzés, hogy figyelembe se véve hogy te mit szeretnél, elutazik?"


Erre nem válaszolt senki.

2011. aug. 3. 16:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem en mar valaszoltam erre meg a kerdes elott. Onzes mindkettotok reszerol. Te leszarod o mit szeretne, a lenyeg hogy te mit steretnel. De ezzel o is ugyanigy van. Sajat magad miatt fosztanad meg egy jo lehetosegtol, nyomos okod igazabol nincs ra. Vafy nelkulozod 2-3 honapig, vagy kiharcolod hogy maradjon, es ugyanennyi ido mulva megnezheted a kapcsolatotokat mert joggal fog hibaztatni az esetlegesen elcseszett karriereert. Tied a valasztas hogy tamogatni vagy hatraltatni akarod a parod. Ennek megfeleloen lehetnek neked is elvarasaid vele szembe. Ugyanez ra is vonatkozik persze. Nem ismerlek, nem tudom hogy eddig ki mit tett a masikert. Ezt ti tudjatok csak.
2011. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!