Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mit szólnátok a 23....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok a 23. szülinapotokra ehhez az ajándékhoz a párotoktól?

Figyelt kérdés
Mindketten a szüleinkkel élünk. Elérném, hogy nálam üres legyen a lakás, áthívnám, és vacsival, tortával várnám. Kapna még egy közös képet rólunk (ez lenne az első) meg a kedvenc italát. Egy éve vagyunk együtt.
2011. máj. 9. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha ehhez valami ultraszexi rucit is beszerzel és abban várod,akkor tökéletes

(de ne várd hogy először vacsi:D tehát mikrózható kaját csinálj)

2011. máj. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, a kép és az ital átadása után nem tuszkolnád ki a lakásból...
2011. máj. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem bejönne :)


22F

2011. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Szanaszét ölelgetném a páromat és egész éjjel áradoznék neki arról, mennyire édes, hogy ezt bevállalta értem.
2011. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én boldog lennék.


23/F

2011. máj. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, jobban örülnék ennek, mint mondjuk egy bögrének, vagy valami egyéb polcra való porfogónak :-D.


Amúgy szerintem jó :-). Szervezel, sütsz és főzöl, együtt vagytok... és még kapna mellé egy közös képet is, ami személyes és időtálló is. Ráírsz valamit, illetve bekeretezteted?

A pia mellé pedig szerintem tökéletes választás. Hiszen szereti, örül neki és biztos, hogy tetszeni fog neki.


Csak azon az estén szabad legyen! Mert ha egy 30 fős haveri gárda is pont aznap estére szervez le neki egy szülinapi bulit... hááát... az kicsit gáz. :-D

2011. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bekereteztetem a képet, azt még nem tudom, hogy írok-e rá valamit. Azért én is izgulok egy kicsit, hogy nehogy aznap estére közbejöjjön valami... Le kéne vele fixálni, csak akkor meg megsejtené, hogy meglepivel készülök.

Egyébként köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok!!

2011. máj. 9. 22:45
 8/8 anonim ***** válasza:

"ma 16:45"-es vagyok!


Ismered a legjobb barátait, beszéljél velük és érdeklődj tőlük!


De arra amúgy is simán meg lehet kérni, hogy érjen rá, hogy az az este a kettőtöké legyen...

2011. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!