Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom neheztel rám, amiért...

A párom neheztel rám, amiért szerinte túl sok időt töltök a szüleimmel. Nem tudom, hogyan értessem meg vele, hogy itt vele van a baj és nem velem?

Figyelt kérdés
Anyukámékkal együtt lakunk egy 2 generációs házban, így gyakran átmegyünk hozzájuk a gyerekekkel vagy ők jönnek át látogatóba. A párom, ha itthon van, egész álló nap a szobában ül a gép vagy a tv előtt. Én bele is bolondulnék, ha ennyire nem tenném ki a lábam a házból, mint ő. Természetesen, ha ő hajlandó lenne kimozdulni a székéből, akkor vele is töltenék időt, de azt nem várhatja el tőlem, tőlünk, hogy csak egy szobában éljünk, mert neki az a kényelmes. Tudom, én választottam, de azért tudnátok ötleteket mondani, hogyan rendezzem ezt a helyzetet, mert régebben nem volt ennnyi "baja" velem.
2013. dec. 28. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van most alaplapokat vesz de én attól félek ha babakocsi kell akkor is alaplap lesz
2013. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kulcsszó a kommunikáció ! Tv kikapcs és mondd neki, menjetek el moziba. Vagy sétálni a gyerekkel. Vagy bárhova. Ha nem, akkor pedig értékeld át az egész kapcsolatot és ezt mondd is meg neki.
2013. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!