Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az Eufrozina és a...

Szerintetek az Eufrozina és a Titanilla név hülyén hangzik együtt?

Figyelt kérdés
Szabó családnévhez lenne. Unokabátyámék gyereket várnak és napok óta ezen megy a vita.

2013. dec. 30. 12:19
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt. Ha fiú lesz mégis (eddig úgy néz ki, lány), akkor vagy Xavér, vagy Maximilián lesz.
2013. dec. 30. 12:20
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik név sem tetszik, főleg nem a Szabó vezetéknévhez. Bár a Titanilla még okés.


Mi is most várjuk a babáinkat (kislány ikrek) és csak az egyikük neve Zita a fix, a másiknak napi szinten gondoljuk meg magunkat a Kinga és a Blanka között.

2013. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
A Zita szép név:) Nekem az Eufrozina is tetszik, de ők ragaszkodnak hozzá, hogy Titanilla is legyen.
2013. dec. 30. 12:22
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Ja és ha Szabó Uufrozina Titanilla vagy Szabó Titanilla Eufrozina, az úgy már mindkét változatban túl hosszú szerintem. Nehéz dolga lenne a kislánynak. a Szabó Xavér meg nekem nyelvtörő:(


Viszont az unokatesódék babája nekik kell, hogy tetszen a neve.

2013. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%
Itt már leírtam a véleményem: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. 34 es vok.
2013. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
ezek közül nekem a Titanilla és a Xavér tetszik jobban
2013. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem még külön-külön is hülyén hangzanak, nemhogy együtt :S
2013. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%
Az Eufrozina alapból idiótán hangzik, mondjuk a Titanilla nekem tetszik. A kettő együtt nagyon sok.
2013. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%

Nekem az Eufrozina nyelvtörős, túlságosan nem megszokott név a számomra, így nem is kifejezetten tetszik. Kétszer is neki kell futnom, hogy melyik betű után mi jön. Szerintem csak megnehezítenék a kislány életét. A Titanilla tetszik, bár nálunk nem illik a családnévhez, így nem adnám a lányomnak, de a Szabó Titanilla szerintem szép. Második névként akár hozzá is lehetne adni az Eufrozina nevet, az általában úgy is feledésbe merül a hétköznapokban, de nem tudom. Számomra valamiért nem szimpatikus ez a név.

Fiúknál a Xavér nagyon tetszik, ellenben a Szabó családi névhez nyelvtörős nekem is. Nem cseng szépen.

2013. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem külön-külön is borzalmas...hát még együtt! Jajj.
2013. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!