Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne azt a helyzetet...

Hogyan lehetne azt a helyzetet megoldani, hogy ő tanul én pedig dolgozom, mégis együtt szeretnénk lenni? Mi a megoldás rá?

Figyelt kérdés
Mindketten elég érettek vagyunk és komolyan gondolkodunk.Én már 6éve dolgozom és saját lakásom is van(persze hitellel).Egyedül élek a válásom után,de megismerkedtem egy velem egyidős férfival aki egyetemre jár.Eljutottunk arra a szintre korban és gondolkodásban és a kapcsolatunk is érett rá,hogy összeköltözzünk.Így viszont lehetetlen még jó pár évig :S viszont nekem nem elég ennyi,de elengedni sem tudom
2013. dec. 12. 17:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%

A férfi hol/kinél lakik?


Találkozásra gondolsz, hogy nem elég? Ha annyira szereted, akkor gondolj bele: mi az a pár év az utána együtt töltött évtizedekhez képest? Semmi :) Ki lehet bírni.

2013. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
27éves vagyok és nem csak a találkozás nem elég...belőle sem elég már ennyi és a kapcsolat szintje sem elég nekem még,ha így halad 3évig.Ő a családjával él,de elkülönített részen.Én egyedül.Én vágyom arra,hogy velem legyen mindig és gondoskodhassak róla,együtt éljünk.
2013. dec. 12. 17:51
 3/32 anonim ***** válasza:
20%

27 éves és nincs semmi jövedelme?

Mit tanul?

Mellette nem tud dolgozni?

Még évekig tanul? Majd 35 évesen költöztök össze, akkor derüljön ki, hogy még sem müködik?

2013. dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a bajom... :( így érthetitek,hogy mi a problémám...Én mivel már férjnél is voltam komolyabb dolgokra vágyom.Milyen munkát lehetne találni,hogy a sulit is lehessen csinálni,de dolgozni is tudjon,ami kellő jövedelmet ad..meg egyáltalán mit?Már van egy kereskedelmi végzettsége.
2013. dec. 12. 17:56
 5/32 anonim ***** válasza:
7%
Menjen levelezőre és kész. 27 évesen már rég nem tanulni kéne. Vagy talán így kényelmes neki.
2013. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem ha nő lenne, akkor persze mindenki elvárná, hogy a férfi eltartsa míg tanul a párja.
2013. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy akkor jött rá, hogy tanulni érdemes.


Örülj neki, és támogassad!

2013. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%

ma 18:03


OTT A PONT!!!

2013. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
ha levelezőre megy akkor hl tudna munkát találni?Én nekem nem fontos a pénz keresnék kettőnkre,de sajnos hiába van jó munkám nem elég kettőnknek,meg a lakás fenntartására :(
2013. dec. 12. 18:07
 10/32 anonim ***** válasza:
56%

Mi az, hogy hol találna munkát?

Hány éves??? 7??? Dolgozott már valaha?????

2013. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!