Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerüen idegesít a családom...

Egyszerüen idegesít a családom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nincs különszobám 4-en vagyunk egy szobában. kicsi a szoba ugyhogy nincs sok hely a dolgaimnak. állandóan piszkálják a dolgaimat folyton kupi van a szobában. èn összeszoktam pakolni szinte majdnem mindennap de elèg nehèz 2fiu tesoval meg egy lánytesóval aki csak a barátaival tud foglalkozni.

ma is segítettem fözni ès anyámèk arròl beszèltek hogy a hugomra ráhajtott vmi pasi erre elkezdi anyám h nekem is van pasim meg minden. de ezt szinte minden nap eljátsza ès nem èrti meg hogy nincs pasim de a suli mellett nem is akarok.

mit tegyek hogy bèkènhagyjanak?



2013. dec. 31. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Ha tudsz költözz el ha nem akkor ülj le a szüleiddel és a testvéreiddel és beszéljétek meg.
2013. dec. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

14 évesen nem hiszem, hogy bármi változáshoz vezető dolgot tudnál tenni.

Inkább csak élj abban a boldog tudatban, hogy legalább te elérsz, majd valamit az életben, a trehány testvéreiddel szemben.

2013. dec. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kõszi szèpen mèg kibírok nègy ès elköltözöm.
2014. jan. 1. 08:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy tanulj tovább, hogy kollégista légy...hétvégén örülsz, hogy látod őket.
2014. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!